Nový 2021 Cupra Leon Estate v predaji, ktorý je teraz cena od 38 475 GBP

Toto je nový majetok Cupra Leon. Je to praktickejšia (a výkonnejšia) verzia Hot Hatchback španielskej značky, ktorá sa ponúka na objednávku teraz, cenu od 38 475 GBP.
Na rozdiel od Cupra Leon Hatchback, ktorý zdieľa svoje podskupiny s pohonom predných kolies 296 koní, tento nový majetok využíva motor 2,0 TSI, ako aj pohonné koleso so štyrmi kolies

Najlepšie rýchle autá a nákladné autá 2020

Benzínový motor s dĺžkou 2,0-litrového štvorvalca je v Cupra o niečo menej výkonný ako v golfu, ale ešte stále má dostatok chrochta Rýchlosť 155 mph.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Cupra tiež uvádza, že Estate Leon sa vráti až 34,4 MPG v integrovanom cykle WLTP, s emisiami CO2 až 186 g/km.
Kupujúci majú možnosť na dve úrovne lemovania. Ekonomickejšie Cupra Leon Estate VZ2 je bežné s 19-palcovými zliatinovými kolesami, svetlometmi LED, lesklými čiernymi strechovými koľajnicami, adaptívnymi tlmičmi, výfukovým systémom štvorkolky, ako aj presne rovnakým agresívnym telom ako hatchback.
Vo vnútri sa nachádza volant s plochým dnom, sedadlá kontajnerov, trojzónový riadenie podnebia, systém osvetlenia okolitého interiéru, ako aj kusy medi v ochrannej známke spoločnosti. Klaster digitálneho prístroja tiež prichádza ako štandard, spolu s 10-palcovým informačným systémom.
Existuje tiež veľa bezpečnostných zariadení, vrátane dynamického displeju na indikáciu ciest, asistencie s vysokým lúčom, prediktívneho adaptívneho tempomatu, pomoci jazdného pruhu, ako aj systém sledovania slepých oblastí, ktorý môže dokonca varovať cestujúcich pred priblížením sa k webovej premávke pri výstupe z vozidla .
Cena VZ3 je cena od 40 535 GBP a dodáva sadu aerodynamických 19-palcových zliatinových kolies, bezdrôtových nabíjačiek smartfónov, vyhrievaných predných sedadiel, koženého čalúnenia a napájaných zadných dverí.
Cupra tiež ponúka niekoľko voliteľných doplnkov pre panstvo Leon, ako je panoramatická strecha, vlečka, ako aj možnosť siedmich povrchových úprav. Návrhy VZ3 môžu byť tiež oprávnené s čalúnením koženého sedadla benzínu.
Teraz si pozrite všetky najnovšie správy o nadchádzajúcom Cupra Born EV tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post