Bentley Bentayga, ktorá je teraz k dispozícii s rozptýlenými vankúšmi a prispôsobenými golfovými taškami

Novo facelifovaná zostava Bentayga Bentayga dostala výťah s čerstvou škálou balíkov príslušenstva, ktoré majiteľom umožňujú prispôsobiť vnútorný a exteriérový dizajn SUV .
Vonkajšie vylepšenia sú minimálne, tiahnuté na dvojicu voliteľných uzáverov dverí z uhlíkových vlákien a nový pevný bočný krok. Posledne uvedená možnosť je možné špekulovať buď v čiernom lesku, uhlíkovom alebo Bentley’s „Moonbeam“ farbách a má gumový behúň, ktorý vedie pozdĺž jeho dĺžky.

Top 10 najlepších luxusných automobilov na nákup 2022

Vo vnútri je Bentayga teraz k dispozícii s novým sortimentom luxusných doplnkov. Medzi možnosti patrí rozptylové vankúše s kožou a ďalšie nohavice pre cestujúcich zadných sedadiel-ktoré môžu byť orezané tak, aby zodpovedali čalúneniu SUV.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Bentley teraz poskytuje sadu značkových, ťažkých podlahových rohoží pre tých, ktorí si vzali svoje bentayga v teréne. K dispozícii je tiež nový ochranca zavádzania a nárazníka.
12

K dispozícii je tiež nová škála značkovej batožiny, ktorá zahŕňa celý rad vodotesných golfových tašiek, konvenčný kufor a víkendovú tašku – všetky sú vyvinuté tak, aby sa dokonale zmestili do topánky Bentayga a zároveň zodpovedali vnútornému čalúneniu vozidla.
Pre tých, ktorí potrebujú trochu extra úložnej kapacity, Bentley teraz poskytuje značkový, uzamykateľný strešný systém, ktorý má schopnosť preniesť až tri bicykle alebo šesť párov lyží. Môže podporovať až 75 kg hmotnosti a má objem 320 litrov.
Škatuľa strešného systému je možné spárovať so 100-litrovou úložnou prepravkou, ktorá sa dostane do bootovania Bentayga. Je vybavený vodotesnou podšívkou a integrovanými odtokovými otvormi – perfektné, hovorí Bentley, pre mokré športové oblečenie – a môže byť namontovaný a odstránený pomocou nových koľajníc posuvného zaťaženia.
Bentley teraz poskytuje Bentayga V8 nový, titánový výfukový systém Akrapovic, ktorý britská značka hovorí, že SUV ponúkne oveľa „vzrušujúcejšiu“ výfukovú poznámku. Systém je vybavený priamym rúrkou namiesto stredného rezonátora, voľného tlmiča zadného tlmiča a pár nastaviteľných ventilov, ktoré umožňujú šoféru tlmiť hluk výfukového plynu.
Kliknite sem a prečítajte si našu recenziu na novom Bentley Flying Spur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post