George Russell zabezpečí 2019 Williams F1 Drive

Britský vodič George Russell bude debutovať Formuly One budúcu sezónu po podpísaní „viacročnej dohody s Williamsom, oznámil The Grove Outfit.
Russell, ktorý v súčasnosti vedie tohtoročné majstrovstvá Formule Two s dvoma pretekmi, vybudoval pôsobivý životopis, ktorý obsahuje britský titul F4, titul GP3 a niekoľko úspešných testovacích výletov F1.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Jamie Chadwick sa stáva prvou víťazkou britskej f3
Russell tiež slúžil ako riskant v tomto roku Lewis Hamilton a Valtteri Bottas ako vodič spoločnosti Mercedes F1, a hoci zostane v programe mladých vodičov Merca, hovorí, že je to „obrovská česť pripojiť sa k tímu Williamsovej prestíže a prestížnej a dedičstvo. “
“Formula 1 bol celoživotným snom,” dodal. “Je neskutočné, že sa teraz budem pripravovať na mriežku spolu s vodičmi, ktorých som roky obdivoval.”
9

„Som neuveriteľne nadšený, že môžem začať pracovať so všetkými v Grove a urobiť moje prvé kroky ako vodič pretekov Formuly 1. Nemôžem sa dočkať, kým budúci rok Melbourne [prvý závod 2019]. “
Zástupca vedúceho tímu Claire Williams bol rovnako nadšený a uviedol, že Russell bol „vysoko uznávaný“ talent „ktorého kariéru sme už nejaký čas sledovali“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post