Nick Clegg Uvedenie „Go Ultra Low“ s 9,3 milióna GBP

Zástupca premiéra Nick Clegg oznámil investíciu do infraštruktúry nabíjania automobilov vo výške 9,3 milióna GBP na podporu spustenia nového kampane Ultra-Low Emission Automobile (ULEV) .
BMW, Nissan, Renault, Toyota a Vauxhall všetky podporovali kampaň „Go Ultra Low“, ktorej cieľom je povzbudiť motoristov, aby prešli na čisté elektrické, plug-in hybridné alebo rozšírené autá.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V posledných troch rokoch bolo na britskom trhu spustených takmer 20 elektrických a doplnkových automobilov a dodávkových vozidiel, ako sú BMW I3, Nissan Leaf a Vauxhall Ampera- a vláda chce, aby bolo oveľa pohodlnejšie vlastniť jeden.
• Polícia šokovaná motoristami, ktorí natáčajú haváriu na telefónoch
Zástupca predsedu vlády Nick Clegg povedal: „Elektrické automobily sú jedným z najsľubnejších z našich zelených odvetví a my chceme zaistiť pozíciu Spojeného kráľovstva globálneho lídra vo výrobe a prijímaní týchto vozidiel.
„Veľmi nízke prevádzkové náklady týchto automobilov pomáhajú motoristom šetriť peniaze a prideľujeme oveľa viac ako 9 miliónov GBP na zlepšenie poplatkov v celej krajine, aby pomohli motoristom ísť zelene.“
Investícia 5,8 milióna GBP do 140 bodov rýchleho poplatku
Na spustenie kampane sa vláda podpísala na 5,8 milióna GBP za oveľa viac ako 140 nových rýchlych poplatkov, ktoré môžu úplne dobiť ULEV za 30 minút.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post