Lamborghini Huracan Polizia poskytnutá talianskej polícii

talianskych zločincov by sa mala zúčastniť vyhliadky, pretože Lamborghini daroval policajnú verziu nového Huracanu na ceremoniáli v Ríme.
Pri vstupe do služby do konca tohto roka nahrádza Gallados používané talianskym fuzzom kvôli roku 2004, pričom preberá úlohu nehody a prevencie kriminality na národných cestách.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Oficiálne sa nazýva Polizia Huracan LP 610-4 a má 5,2-litrový motor V10 v štandardnom vozidle 602 koní, ktorý zarábajú pohon všetkých kolies, aby odišli 0-62 mph za 3,2 sekundy pred maximálnym maximálnym maximálnym maximálnym maximálnym maximálnym maximálnym.
Ak táto a farebná schéma „Blu Polizia“ nedokáže odradiť zločincov, Lamborghini bol tiež vybavený automatickým rozpoznávaním a sledovaním číselníkov, doplneným prenosom obrazu v reálnom čase do miestnych kontrolných miestností pre ukradnuté kontroly automobilov.
V rámci tohto „dôkazného video dátového systému“ sa údaje GPS používajú na výpočet presnej polohy Polizie Huracan, čo umožňuje polícii identifikovať rýchlosť podozrivého vozidla.
Ďalšou výhodou, ktorú tento špeciálny Lamborghini prináša do policajnej flotily, je jej potenciál ako naliehavú lekársku dopravu – predný batožinový priestor má špeciálny chladiaci systém pre darcovské orgány. Okrem toho je tu aj život zachraňujúci defibrilátor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post