Hot Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio SUV revidované na rok 2020

Toto je nový alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio-super-SUV Alfa, ako aj Porsche Macan Turbo Rival má rôzne kozmetické, ako aj inovácie ako súčasť aktualizácie za rok 2020.
Revidovaný dizajn bol vystavený spolu s podobne osvieženou verziou BMW M3 návnady Giulia Quadrofiglio neuveriteľne salónom.

Nový recenzia Alfa Romeo Stelvio 2020

Exteriérové ​​úpravy sú pomerne malé a zahŕňajú nové zhluky zadného svetla LED so zatemneným krytom šošovky, nový 21-palcový štýl zliatinového kolesa, ako aj lesklý čierny povrch pre niekoľko odznaku vozidla. Do zoznamu výberov boli pridané tri nové vonkajšie farby: 6C Rental Property D’Este Red, GT Junior Ocra, ako aj Montreal Green.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Na Stelvio Quadrifoglio od Mopar sa tiež ponúkala nová rada príslušenstva, pričom kupujúci používali prednú mriežku z uhlíkových vlákien, zrkadlové čiapky a zadný spojler prvýkrát.
9

Vo vnútri sú úpravy podobne menšie a predlžujú sa nový kožený volant, ako aj volič prevodových stupňov, zatiaľ čo bezpečnostné pásy pre červené alebo ekologické si môžu byť vybrané nad základnými čiernymi predmetmi. Alfa tiež aktualizovala 8,8-palcový centrálny infotainment systém. Je vybavený novým rozhraním, ako aj ponukou výkonnosti, ktoré umožňuje vlastníkom špičkového kvadrifoglio prezerať turbo tlak, využitie napájania a teploty prvkov v pohybe.
Do My20 Stelvio sa tiež pridali rôzne nové bezpečnostné systémy, vrátane asistencie Lane Keep Assist, Active Blind Area Assist, Active Cruise Control, Web Traffic Jam, ako aj pomoci na diaľnicu – druhá tri integrácie, aby umožnila semi -autonómna úroveň 2 Funkcie jazdy prvýkrát.
Pohonná jednotka, ako aj podvozok Stelvio Quadrifoglio zostáva tak, ako bol. 2,9-litrový V6 Bi-Turbo vytvára krútiaci moment 503 koní a krútiaci moment 600 Nm. Výkon sa privádza do pohonu všetkých kolies v Q4 a vektoringu krútiaceho momentu pomocou osemstupňovej automatickej prevodovky.
Ceny musia zostať široko podľa súčasnej iterácie, ktoré majú 71 880 GBP, identifikujte, kedy sa obnovený Stelvio Quadrifoglio uskutoční vo Veľkej Británii koncom tohto roka.
Pozrite sa na tieto nové vozidlá splatné v roku 2020 …
54

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post