Vývoz automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch zasiahol päť miliónov vzhľadom na to, že 2010

po celom svete vyvážajú britské autá a nákladné autá, ktoré v poslednom desaťročí dosiahli päť miliónov, pri Podľa údajov vydaných spoločnosťou výrobcov motorov, ako aj obchodníkov (SMMT).
V júli bolo vyrobených 132 570 automobilov a nákladných automobilov, pričom celkovo sa uvažovalo o tom, že rok 2010 na päť miliónov známok. Náklady na typické autá a nákladné auto, ktoré sa teraz vyvážajú, sú 20 600 GBP v porovnaní s iba 10 200 GBP v roku 2004.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Štatistiky tiež ukazujú, že takmer osem z 10 automobilov vyrobených v Británii sa teraz vyváža, pretože popularita špičkových britských značiek sa naďalej vyvíja v Európe a oveľa dôležitejšie, čínsky trh.
• Neplatené automatické parkovacie pokuty pre zahraničie
Továrne vo Veľkej Británii zaznamenali obnovu práve nedávno s investíciami zo zahraničného podnikania, ako sú Jaguar Land Rover, Bentley, Nissan a Toyota. Doteraz 923 884 automobilov a nákladných automobilov odvalilo výrobné linky vo Veľkej Británii – na začiatku roku 2013 sa o 3,4 % zvýšilo.
SMMT uviedla, že v Spojenom kráľovstve bude v roku 2014 vytvorená približne 1,6 milióna automobilov a nákladných automobilov, pričom v roku 2017 sa v roku 1972 stanovilo predchádzajúci rekord 1,92 metrov automobilov a nákladných automobilov.
• Briti vystavujú nebezpečenstvo veľkých účtov pre prenájom nákladných automobilov a nákladných automobilov
„Britský automobilový trh pokračoval vo svojej renesancii v júli, pričom mesiac označil päť miliónov automobilov a vývoz nákladných automobilov vzhľadom na to, že rok 2010,“ uviedol Mike Hawes, generálny riaditeľ SMMT. „Je to hlavný míľnik, ako aj svedectvo o rastúcich výsledkoch excelentnosti v oblasti automobilového priemyslu vo Veľkej Británii, ako aj dopytu po britských automobiloch.
„Významne sa za posledné desaťročie zdvojnásobili hodnoty vývozu automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch – odrážajúc rozmanitosť výrobkov, ktoré vyrábame, ako aj preukázanie hodnoty sektora ako celosvetovej investičnej príležitosti.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post