Citroen C4 Cactus Rip Curl Edition Rolls in (Surf Board nie je v cene)

Cool Cats a Wave Riders berú na vedomie – toto je nová edícia Citroen C4 Cactus Rip Curl Edition a je zameraná na dobrodružne vo vás. Je to súčasť spolupráce medzi Citroen a Surfing Brand Rip Curl a – bez toho, aby sa v skutočnosti dodávali surfovacej doske – má všetko, čo potrebujete pre radikálny víkend preč.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Najväčším prírastkom do špecifikácie je kontrola priľnavosti – prvýkrát, keď sa objaví na kaktusu. Zastaví sa od úplných systémov 4×4, ktoré ponúkajú niektorí súperi, a namiesto toho nasmeruje energiu na to, čo má čo najviac predných kolies – dúfajme, že poskytne dostatok priľnavosti na to, aby ste sa dostali z lepkavej situácie na bahne, ľade alebo piesku. Najmä piesok, ak plánujete ísť surfovať.
• Najlepšie crossovery teraz v predaji
Aby sa to komplimentovalo, edícia C4 Cactus Rip Curl Edition má špeciálne goodyear 4 sezóny bahna+snehové pneumatiky zabalené okolo 17-palcových zliatinových kolies.
17

Na inom mieste sú zmeny kaktus väčšinou kozmetické. Grafika RIP Curl sa objaví na krídlach automobilu a na zadných štvrťrokoch. K dispozícii sú tiež leštené biele strešné koľajnice a zrkadlá dverí, ktoré vynikajú proti výberu farby farby – obsidiánska čierna, perlová biela, arktická oceľ, športová červená alebo tapenade šedá.
Vo vnútri sú jasne oranžové okolie pre zvukové reproduktory, pomarančové ozdoby pre podlahové rohože a oranžové bezpečnostné pásy – všetky dopĺňajú veľkorysý zoznam zariadení. Vydanie C4 Cactus Rip Curl je vybavené parkovacími senzormi a reverznou kamerou, klimatickým ovládaním, automatickými svetlometmi a stievačmi, Sat-Nav a Cruise Control.
17

Ceny za edíciu Citroen C4 Cactus Rip Curl začínajú 18 480 GBP za benzín Puretech 110, čím sa zvýši na diesel Bluehdi 100 na 19 210 GBP. Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie motory a pre automatickú prevodovku nie je možné. Auto bude k dispozícii na objednávku od 1. júna.
Kúpili by ste si túto špeciálnu edíciu Citroen C4 Cactus? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post