Grand Tour Epizóda 3 Recenzie

hostiteľom vo Veľkej Británii, v meste Whitby, Yorkshire, nová epizóda Grand Tour bola smiechová nepokoje motorových motívov. QUALLY menom ‘opery, umenie a šišky’ (všimnite si americký pravopis), epizóda 3 sa vrátila k koreňom toho, čo robil motoristické nadšenci milujú tento druh show. Skôr než stráviť svoj masívny rozpočet podporovaný Amazon na smiechových parodies Hollywoodov filmov, strávili svoj 100 miliónov libier-plus rozpočtu hovoriť o niektorých vynikajúcich vozidlách. Páči sa mi skutočnosť, že na začiatku každej epizódy, mali dron, ktorý vypadol z neba; Trochu vtip na Amazon a ich novú doručovaciu službu Drone.

Epizóda 3 mal camaraderie, že predchádzajúci mu chýba. (Obrázok Zdroj: Grand Tour Facebook Stránka)
Zdá sa, že sa vracia späť do Spojeného kráľovstva pomohlo vyrovnať sa zamerať sa na automobily. Dvojdielna hlavná udalosť pokrývala myšlienku grantu a súvisiacej s dôvodom na meno Show. Plánovanie, aby sa tradičné Grand Tour of Taliansko, Clarkson si vybral nový Aston Martin DB11, môže si vybrať Rolls-Royce Dawn, zatiaľ čo Hammond mal nepravdepodobné dodge Challenger Hellcat. Bantering Threesome urobil ich obvyklé “moje auto je lepšie ako vaše auto” bit a vyrazil na ich cestu.

Jezza je “Brown” DB11 bol zadok niektorých vtipov na show. Predstavil Cars ‘Briliant Grand Touring a Schopnosti stopy. (Zdroj obrázku: Flickr)
Zatiaľ čo back-and-ďalej medzi tromi mušketiermi v prvých dvoch epizódach nebolo zlé, naozaj zasiahli svoj krok tentoraz, keď Hammond je Hellcat bugged do pekla z mája, Jezza put Hammond na svojom mieste ako jeho db11 porazil hellcat okolo Brilliant Mugello Circuit a Clarkson a môžu sa hodiť do zdanlivo odpadových vôd naplnených Benátok.

Segmenty, ako je konverzačná ulica (ktorá začína s Jazzy Music a Clarkson na sebe vysoké podpätky), naďalej sú veselý a pokrývajú miestne správy; V tomto prípade náklady na zníženie veľkosti kruhového objazdu v Oxfordshire. Potreba vzdialenosti od špičkového výstroja a formátu BBC vyústil do piatej “smrti celebrít”, pretože Show začala, tentoraz to bol Simon Pegg.

Môže si vybrať Rolls-Royce Dawn pre Veľkú prehliadku Talianska, takmer idylický výber. (Obrázok Zdroj: Rolls-Royce Tlačové miesto)
Kým Mike “Americký” Skinner a eboladrome nemal v tejto epizóde, neboli naozaj vynechané. Aj keď vyhodenie Jezzyho domu (ktorý náhodne bude zbúraný akýmkoľvek spôsobom) naozaj nepridával veľa do epizódy, bolo to stále vtipné. Camaraderie a na obrazovke chémiu medzi tromi hostiteľmi, okrem opätovného zamerania na autá, bolo to, čo urobil túto epizódu hit v mojich očiach, niečo, čo druhá epizóda trochu chýbala. Nové odhlásenie “a na tomto hroznom sklamaní …” bol veselý apt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post