Interiérové ​​triky novej generácie Mercedes S-Class

Mercedes už experimentuje s množstvom nových inovácií pre triedu S. -Vytlačené kúsky výbavy, plus ľahké jednodielne sedadlá, ako aj jednostranné vetracie otvory. Auto odhalenie hovorilo s hlavným dizajnérom interiérov Mercedes Jan Kaul v ústredí značky v Stuttgarte Nemecka. V workshopoch s obrovským štýlom nás Kaul hovoril s príkladmi svojej práce, ako aj o tom, ako Mercedes plánuje vziať späť záznam pre štýl kabíny WOW-faktor od Audi a Tesla.
Mercedes gesto spravuje technológiu
„Áno, pracujeme [na ovládacích prvkoch gest] pre niektoré funkcie, samozrejme, samozrejme, využívanie signálov rúk nie je ideálne pre všetko,“ vysvetlil Kaul napodobňujúce gestá rúk. „Napríklad, ak zadávate cieľ na navigáciu, je to oveľa jednoduchšie s rozpoznávaním hlasu alebo menu ako gestá. Je to však niečo, na čom naďalej pracujeme, rovnako ako to čoskoro uvidíte. “ Niečo iné, čo urobí skok od Idea do showroomov, sú ľahké, jednodielne čapy. Myšlienka kupé triedy S z roku 2013 Frankfurt Motor Show využíva jedinečné jednodielne sedadlá, ako aj jednodielne vzduchové prieduchy na oznámenie pocitu jednoduchosti. Jan s úsmevom uvádza: „Tieto sa blížia mimoriadne. Sedadlá [jedného kusu] sú ťažké, pretože potrebujeme, aby ste šili aj kože vydržali životnosť automobilu, avšak naši dizajnéri pracujú veľmi tvrdo. “
Manažér interiéru tiež vyjadril istotu, že štíhlejšie jednodielne sedadlá by boli stále schopné integrovať vykurovanie, chladenie, masáž a modifikačné funkcie, ktoré sa v súčasnosti používajú v automobiloch Mercedes. Mohli by byť jednostranné vzduchové prieduchy, ako aj ďalšie zložité detaily, ako sú mriežky reproduktorov, vytlačené 3D, vďaka čomu sú tuhšie, ľahšie a rýchlejšie na výrobu? „Áno, určite“ je odpoveďou od Kausa. „Je to však obava z marží – musíme robiť [tisíce z týchto] prvkov, aby sme sa uistili, že vysoká kvalita, ako aj náklady [sú životaschopné].
Mercedes virtuálny nástroj binnacle
Na otázku, ako bude Mercedes reagovať na prechod Audiho z centrálnych infotainmentových obrazoviek na online nástroj Binnacle v novom TT, uviedol Kaus „Je to niečo, na čo sa pozrieme, ale robíme veci len preto, že to je pre nás ideálne, nie od našich súperov urobiť. “ Presne rovnaká odpoveď sa používa, keď sa pýtame Kausovho pohľadu na revolučnú gigantickú 16-palcovú dotykovú obrazovku Tesly v elektrickom salóne dizajnu. „Dotyková obrazovka nie je vždy ideálnou voľbou pre všetkých zákazníkov, a to môže byť nebezpečné, pretože musíte vziať oči z cesty. V Tesle je obrazovka taká veľká ako niektoré funkcie sú rovnako nízke [na prístrojovej doske]. “ Rovnako sa staneme typickým obavám pre návštevníkov spoločnosti Kaus-prečo nerobiť notoricky známe „plávajúce“ tablety v štýle tabliet odnímateľnú tablet alebo ich len formovať do primárneho palubného panela?
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

„Nie, nemôžeme mať odnímateľnú obrazovku tabletu] od bezpečia,“ hovorí Kaus. „Nemôžeme mať pri nehode uvoľnené obrazovky, ako aj vyvolať zranenie, takže je potrebné, aby boli mimoriadne pevne pevne pevné. Zvýšenie obrazovky [nad prístrojom] ju udržuje v zraku vodiča. “ Kaus pokračoval v rozptýlení mýtu, že „plávajúca obrazovka“ je len lacnou metódou, ktorá zabránil teplému hromadeniu v prístrojovej doske, ako aj opovrhované obrazovky MMI „Poprsened Audi“, ktoré sa zatiahli do prístrojovej dosky, keď sa nepoužívajú . “We had a pop-up screen in the [pre-facelift last-gen] C-Class. Mal mimoriadne náročný mechanizmus, ako aj nemá zmysel, pretože vždy, keď sa dostanete do auta, chcete využiť navigáciu alebo stereo alebo telefón – takže si vyžaduje obrazovku. Nemá zmysel [pri jeho zmiznutí].
Partnerstvo

Potrebujete ponúknuť svoje auto?
Find your finest offer from over 4,000 dealerships as well as offer for as much as £1,000 more. It’s that easy.

SELL YOUR CARRated ‘Excellent’Trustpilot

The Mercedes S-Class has always been packed with technological innovation. Which new features would you like to see on the next generation version? tell us in the comments section below…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post