Honda oznamuje Nové SUV pre 2023

Honda vystavila svoje plány na nový SUV, aby sedel s HR-V, CR-V, ako aj E: NY1. Nové autá a kamión zaberajú sektor C-segmentu SUV, súperiacich áut a nákladných vozidiel, ako je TOYOTA RAV4, NISSAN QASHQAI, ako aj Kia Sportage.
Vyhlásenie bolo vytvorené spolu s ukážkou pripravovaného prototypu E: NY1, ktorý bude ponúknutý ako úplný EV. Na rozdiel od toho, že autá a kamión nová nemenovaná SUV bude hybridná – len preto, že Honda uvádza, že sa domnieva, že hybridný moc má stále súčasť hrať pri znižovaní emisií CO2, ako aj pomáhajúcim klientom sa posúvajú na riadenie nulových emisií.

Nový prototyp NISSAN QASHQAI E-Power Review

Osobitné možnosti hnacej siete však neboli vystavené, že by to mohlo využívať rovnaký 2,0-litrový štvorvalcový hybridný e: HEV systém v nadchádzajúcej občianskej výrobe 181BHP, ako aj 315nm krútiaceho momentu. Toto bude spojené s automatickou prevodovkou Honda.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vnútri, pravdepodobne uvidíme honda 10,2-palcový digitálny dial s deviatimi-palcový dotykový displej, rovnako ako 12-reproduktorový systém šumu pre top-spec modely.
Hovoriť vo vyhlásení Honda Motor Europe Senior viceprezident, Tom Gardner povedal: “V roku 2023 Honda bude ďalej rozšíriť dostupnosť nášho E: HEV plnej hybridnej inovácie s predstavením celého Nového C-segmentu SUV.
“Posedenie spolu s EXISTUJÚCEHO HRONDA HR-V AKO CR-V, AKO VŠETKÝM NOVÝMI E: NY1, tento vozík a kamión poskytnú presvedčivú voľbu pre tých klientov, ktorí hľadajú športovú, dynamickú, plnohodnotnú možnosť. ”
Náčrty zobrazujú nový SUV s niektorými typickými funkciami Honda štýlu, ako sú hladké svetlomety, ako aj krivky zadné svetlo, ktoré vyzerajú podobne ako nové občianske. Predná mriežka je odchodom zo súčasného štýlu Honda, ako aj tam sú niektoré štýlové bočné otvory, rovnako ako široké oblúky, aby zdôraznili postoj vozovky. V zadnej časti nie sú žiadne vetracie otvory, ako aj malý spojler zodpovedajúci všeobecnému nevoľnosť.
Nová Honda SUV zavedie v roku 2023, ako aj my môžeme očakávať, že ceny začínať od približne 30 000 libier, aby sa s rozšírením medzi HR-V, ako aj NOVÝ CR-V.
Pozrite sa na všetko, čo potrebujete, aby ste porozumeli na Nové Tonale ALFA ROMEO TONALE SUV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post