Elon Musk: Tesla Manager On EV s odrodou 500 míľ, ako aj kolónií na Marse

minulý týždeň sme vám priniesli svetový špeciálny príbeh o novom Tesla Design 3, novom rivale BMW série 3, s celoelektrickým Pohonná jednotka, ako aj rôzne viac ako 200 míľ.
Teraz vám prinášame zvyšok nášho úplného rozhovoru s Teslovom tvorcom, ako aj generálnym riaditeľom Elon Musk. Vyskúšajte, aby ste objavili plány elektrických automobilov a nákladných automobilov s rozmerom 500 míľ, výhľady spoločnosti Musk na autonómne vozidlá, ako aj najlepší zo všetkých, jeho dlhotrvajúci cieľ zriadiť kolóniu na Marse.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Skontrolujte všetky podrobnosti o ďalšom modeli spoločnosti Tesla
Povedzte nám o začiatku Tesly.
Premýšľal som o elektrických automobiloch a nákladných automobiloch, pretože som bol na univerzite, rovnako ako to sa zdalo správna metóda na udržateľnú dopravu. Je zvláštne, že v autách a nákladných automobiloch využívame benzín v autách a nákladných automobiloch, keď veríte na všetky ostatné veci v živote, ktoré využívajú elektrické motory – aj keď začnete auto. Odroda bola vždy problémom, avšak s príchodom lítium-iónových batérií bolo možné po prvýkrát mať elektrické vozidlo s dlhým dosahom. Veril som, že to urobí obrovské podnikanie v oblasti automobilov a nákladných automobilov, avšak rok čo rok neurobili.
Ako dosiahnete rozmanitosť, ktorú nemôžu iné elektrické autá a nákladné autá?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post