Hardcore Porsche 911 GT3 RS SPED WIMM TESTING

, akoby štandardný 911 GT3 nie je dosť vzrušujúci pre fanúšikov Porsche, super odobraté 911 GT3 RS je na ceste. Auto bolo špehované testovanie a vyzerá na dátum predaja v polovici roku 2015, ale v budúcom roku by sa mohlo predstaviť už v rámci ženevských alebo Detroitských motorových predstavení.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vďaka veľmi ľahkému maskovaniu v týchto spyshotoch sú jasne zrejmé zmeny modelu RS nad GT3. Auto športuje na spodnej, širšej trati s natiahnutou karosériou, ako aj agresívnym predným štiepkou a hlbším prívodom vzduchu. Brzdové chladiace kanály nad kolesami naznačujú, že ponúka zastavovacia sila, rovnako ako obrovské brzdové disky.
7

V zadnej časti dominuje v profile obrovské zadné krídlo a vyzerá účelnejšie ako menšia položka GT3 a naznačuje svoj tvrdý stav, s veľkým zvýšením prítlaku, ktorý sa očakáva pri pridaní zadného difúzora. Rovnako ako predchádzajúci GT3 Rs, očakávajte ľahký, odizolovaný interiér, pričom zostávajú iba holé pohodlie stvorenia.
• Aké je najrýchlejšie auto na svete?
RS bude poháňaný 3,8-litrovým plochým šiestim motorom GT3, aj keď so zvýšením výkonu zo 469 koní na približne 500 koní a zvýšeným limitom otáčok. To by malo poklesnúť čas 0-62 mph ešte viac z 3,5 sekundy, hoci najvyššia rýchlosť sa pravdepodobne zvýši vďaka zvýšenému odporu tohto krídla.
7

Hovorí sa, že spoločnosť Porsche zvažuje šesťstupňovú manuálnu prevodovku ako možnosť, ale jej pravdepodobnosť bude RS najprv ponúknutá iba s PDK Automatic. Režim diéty by mal znamenať významné zníženie hmotnosti.
Pokiaľ ide o oficiálne odhalenie vozidla, podrobnosti sú útržkovité. Auto bolo spočiatku oneskorené v dôsledku problémov s ohňom dodávaných GT3, ale teraz by sa mala vykonať väčšina testov. Zdá sa, že väčšina zvestí naznačuje, že v marci v Ženevskej motorovej show sú uvedené v marci, ale zdroje Porsche naznačujú, že na Detroit Show v januári sa objaví rýchlejší variant existujúceho modelu, ktorý by mohol byť RS alebo Cayman/Boxster GT4.
Teraz sa dozviete viac o najrýchlejších časoch kola v Nurburgringu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vývoz automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch zasiahol päť miliónov vzhľadom na to, že 2010Vývoz automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch zasiahol päť miliónov vzhľadom na to, že 2010

po celom svete vyvážajú britské autá a nákladné autá, ktoré v poslednom desaťročí dosiahli päť miliónov, pri Podľa údajov vydaných spoločnosťou výrobcov motorov, ako aj obchodníkov (SMMT). V júli bolo