Nové ID Volkswagen. Buzz CARGO: Retro Electric Van odhalil

Nedávnu históriu elektrických dodávkových vozidiel Volkswagen je prinajlepšom nepravdepodobná, ale VW ID. Cieľom nákladu Buzz je to zmeniť. Je to prvý komerčný automobil, ktorý je založený na elektrickej automobilovej platforme MEB značky, a jej na mieru na mieru mu musí pomôcť dosiahnuť vedúce hodnoty v triede a hospodárske údaje.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Tento počet rozsahu sa ešte musí potvrdiť, ale s batériou 77 kWh a vyhradenou elektrickou platformou musí byť schopný prekonať rozsah elektrických dodávok skupiny Stellantis (Citroen E-Dispatch, Vauxhall Vivaro-E atď.). Tieto dodávky spravujú okolo 205 míľ na poplatok a s VW ID.3 hatchback s použitím až 330 míľ od svojej batérie 77 kWh je pre nováčikov komerčných automobilov možný rozsah okolo 250 míľ.

Nové ID Volkswagen. Buzz MPV oživuje karavanu typu 2 späť k životu

Pokiaľ ide o veľkosť, ID. Buzz Cargo sloty do komerčného automobilového rozsahu spoločnosti VW medzi nákladným autom a transportérom T6. Je dlhý 4 712 mm, vysoký 1 985 mm a vysoký 1 938 mm a v oblasti nákladu je 3,9 kubických metrov priestoru. To je takmer kubický meter omnoho viac ako v nákladnom náklade Caddy a VW hovorí, že je dostatočne veľká na to, aby sa dovnútra zmestili dve euro palety.
Oblasť zaťaženia je prístupná pomocou buď na vrchných zadných dverách alebo dverách v stodole v zadnej časti, alebo sú k dispozícii jednotlivé alebo dvojité posuvné bočné dvere. Tailgate má okno a priedelová hlava sa môže mať s oknom, ako aj s možnosťou načítania pod sedadlom spolujazdca. Existuje maximálna hmotnosť užitočného zaťaženia 650 kg a záťažový parapet je vysoký 632 mm, zatiaľ čo VW ponúkne dlhšie ID rázvoru. Buzz Cargo neskôr.
11

Vpredu bude existovať možnosť dvoch alebo trojmiestnych rozložení kabíny, zatiaľ čo funkcie zahŕňajú 5,4-palcový displej digitálneho kokpitu pre motoristu a 10-palcovú infotainmentovú obrazovku. Bude to k dispozícii aj s online pripojením a kompatibilitou bezdrôtových smartfónov. Skladovanie kabíny obsahuje voliteľnú „Buzz Box“ s päťlitrovým úložným zásuvkou a špičkovou kubiskou s škrabkou na ľad a otváračom fliaš. To sa zablokuje na svojom mieste medzi prednými sedadlami na dvojmiestnych modeloch av prípade potreby sa môže odstrániť.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post