Nová Ford Focus Vignale Active X Tink Level

Ford rozšírila svoju zostavu zaostrenia pridaním novej edície Vignale Active X do sortimentu, vďaka čomu je rozsah zaostrenia najkomplexnejším vo svojej triede.
Model kombinuje Top-Spec Vignale Tress Ford s robustným vonkajším vzhľadom a zvýšenou výškou jazdy aktívnej úrovne výbavy. Štandardné funkcie nového výbavy zahŕňajú 17-palcové zliatiny, kontrastnú čiernu strechu a zrkadlá, LED svetlomety, Vigale Interior Tress a nový displej hlavy.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie hatchbacky na nákup
K dispozícii sú tri možnosti motora: 1,0-litrový 1,5 litra s rozmermi 1,0 litra a 1,5 litra 148 koní, ktoré sú trojvalcovými benzínovými benzínami EcoBoost a štvorvalcovej naftovej nafty s štvorvalcou 2,0-litru s rozlohou 148 k 2,0-litru. Všetky verzie sú pohonom predných kolies napriek vzhľadu terénneho vzhľadu modelu, ale ponúka sa výber manuálnej alebo automatickej prevodovky.
Budúci rok spoločnosť Ford rozšíri zostavu Focusa Engine ešte ďalej pridaním nových hybridných hnacích jednotiek. Prvým bude nový 48-Volt mierne hybridný hnací ústrojenstvo, ktorý Ford hovorí, že je zameraný na palivovú účinnosť, ale bude mať „výkonný“ a „responzívny“ výkon.
Aj keď je architektúra, na ktorej sa zameriava, podporuje hybridnú technológiu doplnku, spoločnosť Ford nepredstavoval žiadne oficiálne plány na spustenie takéhoto modelu. Podobne neexistujú žiadne plány na plne elektrickú verziu Focus.
Kúpili by ste si novú úroveň výbavy Vignale Active X? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post