Caterham Aeroseven Idea

Koncept Caterham Aeroseven, extrémny nový nápad na otvorené top, bol vystavený počas úplne bezplatnej metódy v Singapore Grand Prix. Aeroseven odštartuje ambiciózne plány rastu Caterhamu, ako aj ukážky výrobného dizajnu splatné na jeseň 2014, ako aj náznaky smerovania pre úplne nové športové vozidlo, ktoré sa zakladá spolu s alpskou Renault Alpine, na začiatku roku 2016.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Je to prvý dizajn spoločnosti v uzavretí kolesa, pretože Caterham 21 sa objavil v roku 1994 a využíva rozšírený podvozok z posledných siedmich CSR – teda známa dlhá kabína a kabína umiestnená nad zadnou nápravou.
Karoséria je vytvorená z uhlíkových vlákien na zníženie hmotnosti, ako aj na odstránenie prepojenia na techniky, ako aj materiály využívané tímom F1. Ponúka energiu na zadných kolesách je 237 koní 2,0-litrový motor Ford Duratec, ktorý poskytuje svoj vrcholový výkon pri 8 500 ot./min.
• Caterham Manager Tony Fernandes Q&A
Váhy s takmer 650 kg, čo poskytuje Aeroseven a pomer výkonu k hmotnosti okolo 394 koní na tonu, ako aj čas 0-62 mph menej ako štyri sekundy. Po prvýkrát v Caterhame sa využil výber elektronických systémov na pomoc šoférovi využiť silu. Úplne nový systém správy motora obsahuje variabilnú trakčnú správu, ako aj zavedenie funkcií Spravovať, okrem bosch protiblokovacieho brzdového systému.
Všetka elektronická pomáha môže byť úplne odpojená a zmenená prostredníctvom ovládacích prvkov namontovaných na volante v štýle F1, zatiaľ čo na Ram Parm s pripojením F1 je dokonca „Flash-to-Pass“, ako aj „obmedzovač rýchlosti pruhu“ zapnuté koleso. Displej Hi-rozlíšenia, namontovaný centrálne v kokpite, zobrazuje informácie, ako je rýchlosť motora, výber vybavenia, ako aj zaujatosť brzdy, ako aj okrem predvoleného pretekového režimu, režim cestnej premávky obmedzuje otáčky a tiež znižuje energiu.
Graham MacDonald, generálny riaditeľ spoločnosti Caterham Cars, povedal: „V nadchádzajúcich rokoch rozšírime našu škálu športových stavov, pretože sa snažíme uspokojiť odlišné potreby, ako aj želania potenciálnych klientov – od spôsobu spôsobu života k klientovi po najvyšší Vzrušujúci hľadač. Aeroseven Idea je prvý dizajn na tejto ceste. ““

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post