Toyota predstavuje 11 nových konceptov elektrických automobilov

Toyota predstavila 11 nových elektrických koncepčných vozidiel, ktoré si prezreli budúcu stratégiu značky, pokiaľ ide o EV.
Medzi nové koncepty, ktoré oznámila generálny riaditeľ spoločnosti Akio Toyoda, zahŕňajú štyri modely BZ-Series, ktoré zobrazujú lacnejšie výrobné vozidlá, ktoré nakoniec budú sedieť spolu s predtým ohláseným SUV BZ4X v zostave firmy.

All-Electric Lexus LFA nástupca oznámil na rok 2030

Medzi ne patrí kompaktný SUV BZ s rakistickou líniou strechy, ktorá priťahuje paralely s existujúcim hybridným SUV spoločnosti C-HR firmy, čím sa znovu objavuje pre elektrický vek.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Na pódium sa pripojil prototyp malého crossoveru BZ, ktorý vyzerá ako verzia EV verzie nedávno odhaleného crossoveru Aygo X City Crossover, ktorý obsahuje podobné štýlové narážky, ako sú robustné, čierne oblečené oblúky kolies a vyvýšenú výšku jazdy, ale udržujú Zvyčajne kompaktné rozmery mestských automobilov.
Toyoda uviedla, že malý crossover BZ bude zameraný na európske a japonské trhy a zameriava sa na spotrebu energie päť kilometrov za kWh, pričom komentuje „viac batérií, ktoré pridáte na rozšírenie plavného rozsahu, väčší, ťažší a drahší vozidlo stáva sa. Pretože toto SUV je malé vozidlo, musíme byť niečo dôkladné a veľmi konkrétne. A to je výkonová účinnosť. “
Toto bude ďalší model, ktorý sa bude spustiť v sérii BZ Toyota a mohol by debutovať vo výrobnej podobe budúci rok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post