Najlepšie zo zvyšku na Genevovej autosalóne v roku 2016

v Genevskej výstave v roku 2016 videl svet, ako aj európske debuty mnohých nových automobilov a nákladných automobilov, ktoré budú na príjazdových cestách, ako aj v autách a kamiónoch vo vašom okolí vo vašom okolí vo vašom okolí vo vašom okolí. Nasledujúcich niekoľko rokov. Spolu s výstavnými supercarmi, ako je nový Aston Martin DB11, ako aj Bugatti Chiron, Rating Rake na 7-sedadlovom trhu SUV s jeho víziami, ako aj panstva V90 Volvo, bolo tu veľa, mnoho ďalších automobilov a nákladných automobilov, ktoré ste mohli mať zmeškané.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Zatiaľ čo tím odhaľovania automobilu hlásil podrobne o najvýznamnejších predstaveniach, ako aj o základných nových autách, vždy stojí za to sa pozrieť na to, čo ešte musí ponúknuť motorová show v Ženeve.
Ženevská show je šanca pre menej známych výrobcov, ladenie podnikania a poskytovateľov dielov, aby predviedli najnovšie technické pokroky, ako aj akýkoľvek typ budúcich návrhov, ktoré môžu mať v dielach. V skutočnosti je značné množstvo podlahovej plochy seminára Palexpo venované týmto menším prevádzkou, zatiaľ čo celá hala je vyhradená iba pre švajčiarske autá a nákladné vozidlá, ako aj pre obchodné diely (nešli sme tam).
• Najlepšie autá a nákladné autá na motorovej show v Ženeve v roku 2016
V uznávaní rozsahu fantastických, ako aj podivných automobilov a nákladných automobilov, ktoré bežne nedostanú svoj podiel na Ženevskom centre pozornosti, sme zostavili galériu „najlepšieho zo zvyšku“. Z objavenia čokoľvek z elektrického trojkolesového trusu Morgan, ktorý prinesie späť tradičné dizajny Mercedes, ako aj motorku vybavené Maserati V8! Galéria obsahuje všetky informácie týkajúce sa všetkých súkromných automobilov a nákladných automobilov, ktoré sme si všimli, od hlavných technologických experimentov až po úplne hlúpe! Stačí kliknúť na galériu pre ďalší zážitok z Geneva Motor Show …
Najlepšie zo zvyšku na motorovej výstave v Ženeve v roku 2016
26

Ženeva 2016 príbehy

• Ženeva Motor Show 2016: Novinky Round-Up • Najlepšie autá a nákladné autá v Ženeve 2016 • Najlepšie nápady a nákladné autá na Ženeve 2016 • Najlepšie zo zvyšku na Ženeve 2016 • Deväť vecí, ktoré sme objavili na Ženeve 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post