Alfa Romeo Stelvio Ti, ako aj 2019 Giulietta Make Geneva Debuts

Alfa Romeo odhalil dobre zásobený stojan na tohtoročnej motorickej show v Ženeve s hlavnými hodnotami vrátane nového Stelvio Ti, nového 2019 Giulietta, ako aj na obmedzenom vydaní verzií edície. z firmy Giulia, ako aj dizajn Stelvio Quadrifoglio s použitím „Alfa Romeo Racing“ F1 Livery.
Zatiaľ čo firma vyvolala prekvapenie zavedením nového SUV Tonale, jeho stojan sa tiež sústredil okolo obmedzených edícií Alfa Romeo Racing Editions of Giulia a Stelvio Quadrifoglio ‘. Oba návrhy nosia presne ten istý livrej, ktorý používa tohtoročné auto Alfa Romeo F1.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Všetky prúd
Medzi ďalšie doplnky oboch návrhov patrí pár závodných sedadiel SPARCO, volant Alcantara, nová automatická prevodovka, nové zliatinové kolesá (19 palcov pre Giulia a 20-palcový pre Stelvio), uhlíkové keramické brzdy, červené brzdy z červených keramickej. Brzdové strmene, zrkadlá krídla z uhlíkových vlákien, bočné sukne z uhlíkových vlákien, ako aj výfukový výfukový systém Akrapoviča titánu.
28

Oba návrhy využívajú 2,9-litrový benzínový motor V6 Bi-Turbo v Bi-Turbo. Tento systém, ktorý vytvára 503 koní, ako aj krútiaci moment 600 Nm, umožňuje najvyššiu rýchlosť 191 mph a čas 0–62 mph 3,9 sekundy v Giulia. Figúrky Stevio stoja o 176 mph a 3,8 sekundy.
Alfa Romeo tiež oživil svoj populárny odznak „Turismo Internazionale“ debutom nového Stelvio Ti. Nový dizajn, ktorý je vybavený benzínovým benzínom s dĺžkou 276 koní 2,0-litru, ktorý je spárovaný s osemstupňovou automatickou prevodovkou, ako aj systémom pohonu všetkých kolies. sekundy, ako aj najvyššia rýchlosť 143 mph.
Medzi ďalšie funkcie, ktoré nastavili „teplé“ Stevio okrem svojich stabilných stabilných, patria žlté brzdové strmene, mriežka z uhlíkových vlákien, 20-palcové zliatinové kolesá, čierne okenné rámy, ako aj špičky výfukov ako odznaky „Q4“.
28

Nakoniec Alfa Romeo odhalil nový Giulietta Veloce z roku 2019. Aktualizovaný hatchback, ktorý je poháňaný dieselovým motorom s rozlohou 168 koní 2,0 litra, získa 18-palcové zliatinové kolesá, nové predné a zadné nárazníky, žlté brzdy Brembo, nové bočné sukne, tónované okná, ako aj veľké dvojčatá výfukové potrubia.
Vo vnútri dostáva Giulietta v roku 2019 sedadlá s obťažovaním Alcantara so žltým stehingom, hlavy vyšívané odznakom Alfa Romeo, hliníkovým pedálom, športovým volantom, sedempalkový ako aj senzory parkovania automobilov.

Kliknite doprava tu pre oveľa viac na novom SUV Alfa Romeo Tonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post