Nový Lexus LC F CUPE chytil na CAM

Lexus má plánuje pridať produkčný LC F do svojho modelového portfólia. Spy Shots chytili kupé v rámci vývoja testovania pred očakávaným príchodom budúci rok.
Zábery jasne ukazujú hustered-down a beefded-up verziu LC kupé; Veľa agresívnejší predný nárazník, oblúkové oblúky a výkonové pneumatiky môžu byť vyzdvihnuté na prototype. Na zadnej strane Nový nárazník so špeciálnou konfiguráciou výfukových plynov označuje, že to nie je spoločné LC kupé.
Reklama – Príspevok pokračuje nižšie

Lexus Bosss predtým naznačili Automobile Express, že vlajková loď LC bola na kartách. Yoshihiro Sawa, prezident Lexus International, povedal nám začiatkom tohto roka: “Študujeme veľa možností a oveľa viac energie je ďalší kandidát. To ešte nie je rozhodnutie, ale v mojej mysli, vysoko výkonný LC je dobrou príležitosťou. ”
10

Zdroj Auto Express naznačoval, že automobil by bol poháňaný novým motorom 4,0 litra Twin-Turbo V8, ktorý sa vyvíja okolo 600BHP a nie vývoj prirodzene odsávaného v8 v LC500.
Očakáva sa, že LC Convertible sa tiež očakáva, že sa pripojí k rozsahu, ale Automobile Express chápe. Drop-top dostal zelené svetlo vnútorne; Vnútorný zdroj v spoločnosti uviedol, že LC Drop-Top bol “DONE DEAL” a pravdepodobne uvidia svetlo dňa do 18 mesiacov do dvoch rokov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post