Blog: VW v Detroite

Ak je objem diktovaný, nespornou hviezdou tohtoročnej Detroitskej motorickej show bola nová Stingray Chevrolet Corvette.
Pred pohotovým davom vlasteneckých médií, typov trhu, ako aj s portly Rednecks, bol nový C7 C7 odhalený v budove Belgicka vedľa jednej z mnohých post-apokalyptických oblastí Detroitu, ktoré subserujú jej jej centrum mesta.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

K týmto očiam to vyzeralo ako oveľa viac rovnaké, ale páčilo sa im to, ako aj vyjadrili svoj záujem o to veľa Američanov metód – Hollering, ako aj čomu, ako aj chcú, aby sa ich fotografia urobila vedľa nej. Bolo to mimoriadne Detroit.
Ale v rovnakom večeri v meste bol udalosťou oveľa funkčnejších rozmerov s oveľa vyšším významom pre nás vo Veľkej Británii, ako aj na trhu ako celku.
Recepcia skupiny Volkswagen Skupina slúžila ako oslava podujatia rekordného roka v roku 2012. Prekvapivé postavy boli klusané vo veci pravdy šéfmi VW, Audi a Porsche, ako aj potrebné, aby zneli mimoriadne zlovestne pre ostatných pre iných Výrobcovia.
9,1 milióna predajov po celom svete v roku 2012 (za iba Toyota, ako aj GM). VW až 35 percent v USA. Audi zameraná na 1,5 milióna celosvetovo ročne do roku 2015, v súčasnosti oproti 1,45 m, ako aj význam, ktorý do roku 2020 predbehne BMW ako najväčšiu prémiovú značku. Minulý rok sa v minulom roku po celom svete o 18,7 % zvýšil o 18,7 %.
Akonáhle sa hráč v USA v USA, investícia spoločnosti VW v hodnote niekoľkých miliárd dolárov v Severnej Amerike vypláca šikovne. Tento týždeň sa otvorila ešte jedna nová továreň – v Silao v Mexiku – ako aj Juggernaut nevykazuje žiadny náznak spomalenia.
Strategické zacielenie amerického trhu ho posilňuje aj silnejšie po celom svete. Avšak uprostred všetkých fanfár, jedným z obáv z generálneho riaditeľa Mine VW Martin Winterkorn, ktorý nechcel priamo odpovedať, bolo to, čo to všetko naznačovalo pre súperov.
Najmä v Európe má niekoľko tvorcov ťažko ťažko, pretože veľa značiek skupiny VW prechádza z výdrže zo sily. Prebytočná produkcia, ako aj prospektívne uzavretie tovární sú skutočným problémom.
Ale ako jeho posledné vyhlásenie o víťaznej noci, Winterkorn Deadped: „Čo konkurenti robia s nadmernou kapacitou, ktorú neviem. Avšak neodrezávame. “

Takže je to naplno vpred. V noci, keď Amerika hlasno privítala jedného zo svojich vlastných automobilových hrdinov, nemôžem pomôcť pocitom, že to – rovnako ako korunovácia Corvette ako kráľa Detroitu 2013 – bude z dlhodobého hľadiska oveľa značnejšia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post