Brexit zabije Next VW Golf Convertible

Svet má niečo nové na vinu z rozhodnutia Británie opustiť Európsku úniu – stratený kabriolet Volkswagen. Šéf značky spoločnosti Volkswagen pripustil, že Brexit a zmäkčujúci britský trh sa nedávno vyžadovali, aby opustila plány pre úplne novú kabriolet.
Najvýznamnejšia značka Európy zabila v roku 2015 jej nemilovaný EOS, ako aj jej dlhotrvajúca obľúbená, Golf Cabriolet, v roku 2015. Jediným konvertibilným Volkswagenom je dnes Beetle Cabriolet, ako aj jej miera predaja je ľadovec.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Frankfurt Motor Show 2017: Najnovšie správy
“Sme znepokojení o Spojenom kráľovstve,” pripustil generálny riaditeľ značky Volkswagen, Dr Herbert Desess.
„Chceli sme teraz urobiť kabriolet, avšak s pomerne slabým trhom Spojeného kráľovstva, ako aj s neistotou o tom, čo sa stane, sme proti nemu museli uveriť.“ „Namiesto toho veríme, že„ hmmmm “. Je to mimoriadne dôležité pre kabriolety.“
Aj keď Dr Desss odmietol čerpať z toho, aký typ kabriolného sa musel opustiť, zdroje naznačujú, že sa odvoláva na likvidáciu kabrioletu z programu pokroku pre novú generáciu mnohých prominentných automobilov v Európe, golfová mačka 8. opustený pre tvár golf Mk 7.
Zatiaľ čo Brexit bol uvedený ako príčina veľkých vecí, vrátane zmätku medzi základňou poskytovateľov automobilov a nákladných automobilov, zrušenie celosvetových automobilov a nákladných automobilov je prvé, rovnako ako obzvlášť týkajúce sa, pretože to nebolo Rozhodnutie výrobcu automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii.
“Sme znepokojení v súvislosti s trhom, ako aj o tom, ako presne sa vytvorí po Brexite,” uviedol.
„Ako skončíme s inováciami, ako aj s obchodnými schémami, ako aj presne to, ako sa to všetko bude rozvíjať. Trh je tiež trochu pomalý, rovnako ako libra stratila toľko hodnoty. “
Spôsobí Brexit ostatných výrobcov zmenu svojich produktových plánov? Pochopme, čo veríte v komentáre …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post