New Ford Mustang Mach-E 1400 Prototype Racer odhalil

Toto je nový prototyp Ford Mustang Mach-E 1400. Je to silne upravená verzia nového celoelektrického SUV Ford iba na trati, ktorá sa vyvinula v spolupráci s americkým expertom na ladenie RTR.
Prototyp Mach-E 1400 zdieľa svoje telo-biele s SUV pripraveným na výrobu, avšak tu končia podobnosti. Každý kúsok bežeckého výstroja základného vozidla, ako aj inovácie podvozku boli vylepšené tak, aby vyhovovali potrebám obvodu a driftových pretekov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Jednorazový celoelektrický Ford Mustang Cobra Jet 1400 Dragster predstavený
Medzi vylepšenia patrí nastaviteľné zavesenie, väčšie brzdy Brembo, vylepšené elektronické brzdové servo, ako aj novú hydraulickú ručnú brzdu, ktorá je obzvlášť vyvinutá na zjednodušenie driftu SUV. Vzdelávací systém spoločnosti Ford je tiež nastaviteľný a má zreteľné konfigurácie pre závodné alebo driftové preteky, pričom druhá voľba poskytuje vyšší uhol riadenia, ktorý umožňuje šoférovi oveľa lepšie spravovať snímky.
Hnačka Mustang Mach-E 1400 obsahuje sedem elektrických motorov, čo je štyri oveľa viac ako cestné SUV. Existujú tri motory pre prednú nápravu, ako aj štyri vzadu, ktoré sú naskladané na každom z diferenciálov vozidla a vytvárajú maximálny integrovaný výstup 1 400 koní.
15

Motory sú tiež úplne konfigurovateľné a poskytujú šoférovi možnosť pohonu predných, zadných alebo štyroch kolies. Sú kŕmené špeciálne založenou 56,8 kWh Nickel-Manganese-Cobalt Battery a podporované systémom chladenia s veľkou zodpovednosťou, ktorý štáty Ford znížia množstvo času choďov medzi behami.
Ford tiež namontoval prototypový pretekár agresívnou súpravou tela, ktorá obsahuje rozšírené oblúky kolies, širšie bočné sukne, hlboký predný splitter, veľký zadný difúzor, ako aj obrovské zadné krídlo. Firma uvádza, že tieto dodatky ponúkajú praktické aerodynamické výhody, s vyhlásenými 1 000 kg prítlaku pri 160 mph.
Mustang Mach-E 1400 tiež slúži ako testovacia lôžko pre nadchádzajúcu technológiu spoločnosti Ford. Napríklad kapota SUV je vyrobená z ľahkého organického kompozitného vlákna, ktoré firma uvádza, že má potenciálneho pôsobenia ako alternatívne konvenčné kompozity z uhlíkových vlákien.
Spoločnosť Ford si objednala prácu na propagácii výkonnostných schopností Mustang Mach-E a pripojila sa k rastúcej rozmanitosti prototypových elektrických vozidiel, ako je napríklad Mustang Cobra Jet 1400 Dragster, ako aj nadchádzajúci pick-up All-Electric F-150.

Americké podnikanie hádza svoju plnú váhu za elektrifikáciou a investuje oveľa viac ako 11,5 miliárd dolárov do inovácií na celosvetových trhoch. Mustang Mach-E orientovaný na spotrebiteľa sa ponúka na nákup teraz, pričom na začiatku roku 2021 sa očakávajú prvé európske dodávky.
Čo si myslíte o novom prototype Ford Mustang Mach-E 1400? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post