Diaľničné obrazovky na zastavenie gumy

Vláda má zaviesť 3 000 obrazoviek v cenovej ponuke, aby zabránila spomaleniu motoristov, aby sa pozreli na nehody na opačnej vozovke.
Nové dosky, ktoré kúpila agentúra Highways, sa na cestách dostanú okolo vážnych nehodení alebo úmrtí v snahe znížiť webovú dopravnú zápchu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Každá sada sa skladá z 30 obrazoviek a môže dosiahnuť 75 metrov, ak je použitá end-to-end, pričom každá súkromná obrazovka sa merala približne 2,1 m po 2 m výšky. Celkový výdavok na obrazovky bol 2,3 milióna GBP, pričom každá sada stála 22 000 GBP.
Obrazovky sú pripravené nájsť niekedy v nasledujúcich 12 mesiacoch, pričom hovorca oddelenia pre transfer (DFT) vyhlásil, že by sa mohli využiť v lete.
Screens napíše časť vládnej iniciatívy odstránenia (kolízia, olova, hodnotenie, konanie a opätovné otvorenie), ktorá sa začala v minulom roku, ako aj pokusy o rýchlejšie otvorenie ciest po nehodách a udržiavať v pohybe ďalšieho webového prenosu. Medzi ďalšie opatrenia patrí 38 skenery financovaných 3D DFT/polícia, ktoré umožňujú úradom rýchlejšie zachytiť dôkazy, ako aj múdre telefónne aplikácie, ktorá upozorňuje ovládače akéhokoľvek typu incidentov.
Vláda dúfa, že nové opatrenia pomôžu znížiť odhady výdavkov na ekonomické podnebie na príčine ciest v Spojenom kráľovstve.
Čo si myslíte o nových opatreniach? Povedzte nám svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post