Kia by mohla rozšíriť odrodu „gt“

Kia pro_cee’d GT nie je ani v predaji, ale KIA už plánuje rozšíriť svoju zostavu vysokovýkonných modelov, ak sa prvý z nich ukáže ako úspech predaja .
V rozhovore pre nás počas Veľkej Británie predstavenie nového automobilu, zdroj z podnikania, ktorý bol odhalený spoločnosti CAR Express: „Očakávame, že päťdverový Cee’d GT bude najlepším predajcom po tom, čo bude v predaji budúci rok v predaji ako pro_cee ‘ D tvorí iba asi 15 percent celkového predaja za SW. “
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Akonáhle sa toto vozidlo dostane do predaja začiatkom roku 2014, ako aj v prípade, že sa ukáže ako hit pre zákazníkov, ako ďalším krokom vpred bude predstaviť značku „GT“ a športové zaobchádzanie s ďalšími veľkými predajmi v oblasti veľkých predajov v Kiaova zostava.
„Ak čokoľvek dobre pôjde, tak dobre, ako sa to vrhlo, potom by sme mohli šíriť odznak GT a možno aj vidieť aj verziu Rio GT,“ povedal náš zasvätený zasvätený. Keby to malo ekologické svetlo, ktoré by vozidlo išlo s prstom na nohu s novými Ford Fiesta St, ako aj s Peugeot 208 GTI, aj keď by s najväčšou pravdepodobnosťou nedosiahlo rovnakú úroveň energie, ak by Cenová technika odzrkadľovala pro_cee’d GT, ako by ich mohla podhodnotiť najmenej o 1 000 GBP.
Bolo nám povedané, že rozširovanie odznaku GT okolo odrody bolo oveľa pravdepodobnejšie ako Kia, čím sa v tejto fáze vytvorila oveľa extrémnejšia a sústredená verzia Pro_cee’d GT – hoci nám bolo povedané, že existuje priestor na zvýšenie množstva množstva Výkon nového 1,6-litrového benzínového motora Turbo nad rámec súčasného výstupu 201 bhp.
Kia slobodne pripúšťa, že toto premiestnenie by bolo oveľa viac o zlepšení porozumenia značky, ako aj o vstrekovaní vhodnosti ako posunu oveľa viac automobilov – ak by však pro_cee’d mal ísť, potom by Kia čoskoro mohla byť začiatkom horúceho štiepenia dynastia na súperenie s dedičstvom Ford alebo Peugeot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post