Vláda odhaľuje štýl pre „ikonický“ elektrický nábojový bod

Vláda odhalila svoj štýl pre nový poplatok za elektrické vozidlá, ktorý by „mohol skončiť tak, aby bol rovnako známy ako fantastická britská publika ”.
Royal College of Art a PA Consulting poskytli grant vo výške 200 000 GBP z kancelárie pre autá s nulovým prepustením (OZEV) – súčasť ministerstva prevodu (DFT) – na vytvorenie novej nabíjačky. Odhalený na samite COP26 v Glasgowe, DFT uvádza, že „uprednostňuje inkluzívnosť a jednoduchosť používania“, keďže sa vyvinula so vstupmi zo skupín prístupnosti, okrem regionálnej vlády, spotrebiteľov a priemyslu.

Domáce elektrické vozidlá nabíjačky: Presne ako zvoliť Wallbox a nainštalovať ho

Okrem ponúkania vyššej možnosti nabíjania zariadení pre regionálne úrady, ako aj ostatných, sa skutočne dúfa, že nabíjačky skončia ako kus renomovaného britského pouličného nábytku, ktorý „zvýši porozumenie a vzbudenie“ okolo EV, ako EV, ako DFT sa zaväzuje rozvíjať „jednu z najpohodlnejších, najpohodlnejších, ako aj spoľahlivých sietí nabíjania na svete“.
Spojené kráľovstvo tiež skončilo ako prvou krajinou na svete, ktorá sa zaviazala postupne postupovať predajom všetkých nových HGV nulových emisií. Tí, ktorí s hmotnosťou 26 ton, ako aj pod nimi, budú musieť byť do roku 2035 nulové emisie – presne ako vozidlá – zatiaľ čo výrobcovia ťažších automobilov majú až do roku 2040, aby prestali využívať dieselové motory.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Nová výskumná štúdia od spoločnosti Bloomberg New Energy Finance, ktorú si objednalo predsedníctvo policajného dôstojníka v Spojenom kráľovstve, predpovedá vozidlá s nulovým emisiou, aby zodpovedali 70 % všetkých nových predajov vozidiel v roku 2040 – projekcia, ktorá sa za posledných päť rokov zdvojnásobila.
Grant Shapps, tajomník špecifikácie pre dopravu, uviedol: „Na podporu posunu k EV je neoddeliteľnou súčasťou, že máme zariadenia na jeho podporu. Mojou víziou je, že Spojené kráľovstvo má jednu z najlepších sietí EV Earvitions na svete s vynikajúcim britským štýlom v jej srdci. “
Skontrolujte naše najlepšie návrhy za poplatok za vaše elektrické vozidlo vo Veľkej Británii …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post