Jeep oslavuje 75. výročie návrhov v Ženeve

Jeep tento rok označuje obrovské narodeniny, ako aj predajcovia čoskoro poskytnú 75. výročie špeciálnych vydaní v celej zostave dizajnu na oslavu. Značka ukázala štyri z nových 75. výročia zaznamenaných dizajnov na Genevskej motorovej výstave spolu s triu renomovaných historických džípov, ktoré pomáhajú nastaviť scénu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Pod výstavou v Ženeve bude Nová noc Grand Cherokee SRT. Je to špeciálne vydanie najrýchlejšieho džípu, aký kedy bol so saténovou vymyslenou „tajnou čiernou“ zaobchádzaním s svetlými prácami, ako aj v čiernej, červenej, striebornej a žulovej farbe. Existujú aj vylepšenia interiéru, avšak výstup 462 koní, 6,4-litrový výstup V8 sa nezmení-nie to, že niekto uvádza rutinnú SRT sub-5-sekundu 0-60 mph, ukazuje akýkoľvek typ nedostatku záväzku.
24

Nový Renegade 75. výročie má výrazný ekologický prelievanie džungle, ako aj 1,4-litrový motor s rozlohou 168 koní s deväťstupňovou automatickou prevodovkou. Medzi zariadenia na zariadeniach patria 18-palcové bronzové ráfiky s nízkym leskom, ako aj materiálové sedadlá na mieru s mandarínkovým šitím.
24

75. výročie Cherokee zahŕňa multijet turbodieselovú energiu 198bhp v fantastickej čiernej farbe, ako aj kožené sedadlá nappa – opäť s kontrastným šitím. Špecifický list obsahuje tiež 8,4-palcový dotykový displej UConnect, svetlomety bi-xenónu, ako aj panoramatické strešné okno.
K dispozícii je tiež 75. výročie Wranglera, tentokrát v Sarge Eco-Friendly, ako aj s 3,6-litrovým výkonom V6. Dajte si pozor na jeho telovú mriežku a bronzové svetlomety s nízkym leskom, ktoré sa zhodujú s zliatinou, kapotou power-kupla, obmedzeným šikmým rozdielom, koženými sedadlami, ako aj prémiovým NAV/zvukovým systémom.
24

Grand Cherokee v rozsahu v 75. výročnom obložení obsahuje fantastický čierny paintjob, 247bhp 3.0 V6, ako aj zoznam „plne zaťažených“ špecifikácií s 20-palcovými zliatinami, ako aj zavesenie vzduchového vzduchu Quadra-Lift.
Získajte všetky najnovšie správy z Motorovej show v Ženeve v roku 2016 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post