NOVÝ BMW I Vision Circular Idea predstavuje pohľad značky na udržateľnú budúcnosť

BMW, ktorý využíva svoju domácu motorickú show v Mníchove na predstavenie krokov, ktoré robí v udržateľnosti. Rovnako ako prinieslo jedinečný nápad, aby pomohol dostať sa na jeho bod: I Vision Circular.
Cirkular I Vision, koncipovaný ako kompaktné elektrické vozidlo, ktoré by bolo v predaji v roku 2040, je štvordielne dlhé päťdverové supermori, ktoré predstavuje množstvo nových ošetrení pre značku BMW. Najpozoruhodnejšie je predný koniec, ktorý úplne prehodnocuje ošetrenie mriežky s dvoma Kidney, avšak na zadnej strane je úplne nový pohľad, plus obrovská všeobecná sklenená oblasť, ktorá pomáha, aby sa kabína cítila priestrannejšia a vzdušná.

Nový vodík BMW IX5 v konečnom testovaní chladného poveternostného stavu na hnacej sústave palivových článkov

Materiály a metódy zahrnuté pri výrobe sú dôležitejšie ako tvar vozidla; BMW sa skutočne postará o to, aby zdôraznila, že najnovší nápad „neponúka predpovede„ Neue Klasse “(ďalšia vlna nových návrhov z firmy)“. Namiesto toho kruhový obežník I Vision presne ukazuje, ako sa dá vozidlo vytvoriť pomocou 100-centových recyklovaných materiálov, ktoré sa môžu zase úplne recyklovať.
18

Výsledkom je, že vozidlo je navrhnuté tak, aby sa rýchlo rozobralo na opätovné použitie na konci života, s rýchlymi uvoľňovacími spojkami na kolieskach, sedadlami a prístrojovou doskou. BMW uvádza, že ošetrenie prednej mriežky presne ukazuje, ako by sa digitálny štýl v budúcnosti mohol zaujať umiestnenie fyzického tvarovania nárazníkov a svetiel, čím sa znižuje zložitosť a vplyv výroby. Nie sú spojené žiadne fyzické odznaky; Namiesto toho sú BMW a logá vozidiel laser leptané na panely.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post