Značka Seat X-Perience sa má rozšíriť po celom rozsahu

radu X-Perience Products inšpirovaných crossover inšpirovaným produktom, ktorý sa má v najbližších rokoch rozšíriť. Podľa Brand Design Boss Alejandro Mesonero. Varianty SUV ATECA a Arona, plus mestské auto MII a dokonca aj Ibiza by sa dali postaviť s robustnými dizajnovými narážkami.
V rozhovore pre Automobile Express na autosalóne v Paríži v roku 2016 nám Mesonero povedal: „[Snažíme sa rozšíriť koncept X-Perience na oveľa viac modelov v rozsahu“. Zdôraznil koncept ATECA X-Perience Show, ktorý bol hrdý na miesto na stánku sedadla a uviedol, že je „pripravený na výrobu“-očakáva sa, že auto bude uvedené na trh budúci rok.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery, aby ste sa dostali teraz
„Dozvedeli sme sa, že klienti veľmi oceňujú malú extra robustnosť v dizajne, ktorú používa X-Perience,“ tvrdil Mesonero. Ďalej spomenul modely ako mestské auto MII, ktorých potenciálny variant X-Perience sa začiatkom tohto roka krátko ukázal na mobilnom svetovom kongrese.
Volkswagen už produkuje crossover verziu takmer identického UP! Mestské auto. Volá sa kríž!, Dostane vyvýšenú výšku jazdy a ďalšie nižšie opláštenie tela, ale v súčasnosti sa nepoužíva v Spojenom kráľovstve. Očakáva sa však, že tu sa použijú budúce varianty sedadiel.
Arona X-Perience takmer určite dorazí krátko po vydaní malého SUV v druhej polovici roku 2017, ktorá by konkurovala aktívnemu Hyundai I20.
V súčasnosti jediným modelom v zostave Seat v predaji so spoločnosťou X-Perience Branding je Leon. K dispozícii iba vo forme nehnuteľností, dopĺňa robustný exteriérový štýl pomocou systému pohonu všetkých kolies na čiastočný úväzok Haldex a zvýšenou výškou jazdy. SUV ATECA bude obsahovať aj pohon všetkých kolies, ale je nepravdepodobné, že sa s ním Arona alebo MII použije z dôvodu nákladov spojených s vývojom a nedostatkom záujmu od kupujúcich.
Je plán Seat rozšíriť rozsah X-Perience dobrý? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post