Kupujúci automobilov by mohli získať kompenzáciu po nárokoch na opravu cien pre lodné spoločnosti

motoristov a spoločností, ktoré si kúpili alebo prenajali nový automobil v období od októbra 2006 do septembra 2015, by mohli mať nárok na kompenzáciu podľa tvrdení, že päť prepravných spoločností sa sprisahalo na opravu Ceny, ktoré účtovali za prepravu nových automobilov a dodávok do Veľkej Británie. Odhaduje sa, že 80 percent motoristov, ktorí si kúpili automobil alebo dodávku počas vyššie uvedeného obdobia, mohlo byť preplnené v dôsledku kartelu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kompenzácia by mohla dôjsť v dôsledku právneho konania v skupine, ktorá bola podaná na britský súťažný odvolací tribunál (CAT) podľa zákona o právach spotrebiteľov. Akcia tvrdí, že päť námorných nosičov – mol, „k“ línia, NYK, WWL/Eukor a CSAV – sa zúčastnilo kartelu, ktoré mohli vidieť predajcovia prebaľovaní za náklady .

Ako získať čo najlepšie riešenie pri nákupe nového automobilu

Pretože prípad sa podáva súdom pre súťaž v súťaži, postihnutí kupujúci sa v predvolenom nastavení automaticky zadávajú nárok a mohli by dostať kompenzáciu až 60 GBP za každý nový automobilový alebo ľahký komerčný automobil zakúpený alebo prenajatý v danom období. Odhaduje sa, že celkové náklady na nárok sú viac ako 150 miliónov GBP.
Kupujúci automobilov od výrobcov vrátane Ford, Vauxhall, Volkswagen, Peugeot, BMW, Mercedes, Nissan, Toyota, Citroen a Renault môžu byť ovplyvnené prípadom a tí, ktorí chcú zistiť oveľa viac alebo zaregistrovať svoj záujem, môžu ísť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Spoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti BossSpoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti Boss

Volkswagen licencovať svoju elektrickú automobilovú technológiu MEB, ktorá by sa mohla dokonca rozšíriť na budovanie automobilov pre konkurenčných tvorcov vo svojich továrňach, boss spoločnosti pripustil. Nemecká automobilová skupina už predtým