Nový 2018 Mercedes G-Class: SUV vystavený zmesi starých aj nových

po rôznych upútavkách a uniknutých obrázkoch, Mercedes odhalil všetky podrobnosti o svojej novej triede G. Podľa značky je najnovšia verzia jej renomovaného SUV oveľa pohodlnejšia, oveľa priestrannejšia a oveľa schopnejšia, ako aj mimo cesty.
Bude okamžite zrejmé, že dizajnéri spoločnosti Mercedes sa sotva pohrávali s vzhľadom najdlhšie stojaceho modelu spoločnosti. Trieda G (tiež chápaná ako G-Wagen) bola v predaji v veľmi rovnakom type, pretože 1979. Minulý rok sa tešila z jeho najlepších rokov registrácií; Rovnako ako jedinečne sa ponúka oveľa viac AMG G 63 ako akékoľvek iné typy ďalších verzií, čo predstavuje 65 percent predaja Spojeného kráľovstva v roku 2017.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Recenzia prototypu triedy Mercedes G-Class

Preto bude G 63 prvým dizajnom ponúkaným zákazníkom vo Veľkej Británii. Nákupné knihy sa otvoria v marci, keď autá a nákladné autá debutujú na základe ženevskej motorovej výstavy. Dodávky budú dodržiavať v auguste.
Potom sa k G 63 pripojí v showroomoch 350D dieselom v roku 2019. Zdá sa však, že v úplne novej odrode nebude priestor na náhradu za výmenu poburujúceho Bi-Turbo V12 G 65.
Najnovší Glass Glass robí svoj verejný debut na Detroit Motor Show vo forme G500 s 4,0-litrovým benzínovým motorom V8 Turbo, ktorý poskytuje 422 koní, ako aj 610 Nm. Táto verzia ešte nie je overená pre predaj Spojeného kráľovstva, hoci sme pochopili, že v britskej ramene spoločnosti je chuť na to, aby ste ju sem priviedli.
Rezervácie oproti elektrifikácii
Medzitým Mercedes pripustil, že nedávno odhalený G-Wagen bude smerom k zadnej časti frontu, keď sa týka elektrifikácie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post