Spoločnosť Mazda MX-5 Z-Sport oznámila pre Veľkú Britániu

Mazda oznámila verziu svojho MX-5 Roadster s názvom Z-Sport v limitovanej edícii. Je založená na 2,0-litrovom športovom modeli NAV a bude sa vybudovať iba 300-každý s cenovkou 25 595 GBP.
To znamená, že Z-Sport stojí 1 400 GBP viac ako auto Sport Nav, ale séria kozmetických vylepšení zabezpečí jej exkluzivitu. Čerešňová červená strecha sa prvýkrát objavila na štvrtej generácii MX-5 na októbrovej autosalóne v Tokiu a prichádza ako konvenčná vo všetkých vozidlách Z-Sport. Zahrnuté sú aj čierne 17-palcové kolesá zliatiny BBS.
12

Jeremy Thomson, generálny riaditeľ spoločnosti Mazda UK, povedal: „Nová strecha MX-5 bola po prvýkrát na verejnosti v Tokiu, kde prijala veľmi pozitívny príjem, ukázala na verejnosti, kde získala veľmi pozitívny príjem. Teší ma, že ho môžeme priviesť k kupujúcim vo Veľkej Británii MX-5 ako súčasť modelu edície Z-Sport Limited Edition. “
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie konvertibilné automobily v predaji práve teraz
Šedá kovová farba je zvyčajne nákladovou možnosťou, ale na MX-5 Z-Sport je konvenčná. Na prístrojovej doske nenájdete žiadne tvrdé rf z-šport, ale vo vnútri nájdete nové kožené sedadlá s pieskovou farbou, špeciálne podlahové rohože a očíslovanú tabuľu.
12

Ako je založený na 2.0 Sport NAV, Z-Sport má rovnaký vyskúšaný a testovaný štvorvalcový motor s rozlohou 158 koní, ako aj rovnaký diferenciál obmedzeného sklzu, tlmiče bilsteínu a vzperu. Spoločnosť Mazda UK však potvrdila, že všetkých mojich 18 automobilov bude obsahovať aj revidované pozastavenie, riadenie a distribúciu hmotnosti oznámené na Tokijskej výstave.
Nový Mazda MX-5 Z-Sport je exkluzívny pre Veľkú Britániu a je k dispozícii na objednávku teraz. Prvé automobily dorazia do obchodných zastúpení od marca 2018.
Páči sa vám vzhľad nového Mazda MX-5 Z-Sport? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post