Spoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti Boss

Volkswagen licencovať svoju elektrickú automobilovú technológiu MEB, ktorá by sa mohla dokonca rozšíriť na budovanie automobilov pre konkurenčných tvorcov vo svojich továrňach, boss spoločnosti pripustil.
Nemecká automobilová skupina už predtým uviedla, že hovorí s Fordom o možnom licencii jeho komponentov MEB – batérií, elektrických motorov a podvozku – s cieľom zvýšiť objemy a zlepšiť zárobky v tom, čo je stále rýchlo sa rozvíjajúca oblasť trhu. Minulý týždeň na Genevskej autosalóne oznámila spoločnosť VW prvú dohodu o technike tretích strán s nemeckou začínajúcou spoločnosťou EV EV E.Go Mobility.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické automobily na nákup
Na výročnej konferencii skupiny VW Group, predseda predstavenstva manažmentu, Dr. Herbert Desess, pripustil, že spoločnosť rokovala s ďalšími tretími stranami, za Fordom a uviedla, že by zvážila licenčnú dohodu, aj keď automobily vyrobené Kvôli tomu sú súperi pre podobné VW I.D. rodina EV.
“Mali sme oveľa viac žiadostí o licencovanie MEB,” uviedla Diess. „Sme silní v Číne, takže si viete predstaviť, a licencovanie MEB by ho otvorilo menším tvorcom, aby sa stali relevantnými. Ford je jedným z našich súperov v Európe, takže ak má Ford používať našu platformu, potom by sme tam boli pripravení pomôcť. “
“Výroba sa má brať do úvahy, povedzme,” dodala Diess. „Nepovedal by som, že by sme investovali konkrétne do závodu [zostaviť automobily pre iné výrobky OEM], ale ak máme náhradnú kapacitu a dáva to ekonomický zmysel, je to možnosť.
Čo si myslíte o myšlienke spoločnosti Volkswagen potenciálne vybudovať automobily pre svojich súperov? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post