Spoločnosť Toyota Inspirovaná spoločnosti Toyota Gr Neuveriteľne športový koncept škádlenej

Toyota oznámila, že koncept GR odvodený od spoločnosti Gazoo Racing Performance, ktorý bude odvodený od spoločnosti Gazoo Racing Performance, bude odhalený na budúcom mesiaci Tokio Automobile Salon.
Auto bolo zobrazené ukážkovým obrazom, zatiaľ čo tweet od závodnej divízie Toyota potvrdil, že tento koncept by bol cestným autom, ak by sa dostal do výroby. Hmlistý obrázok ukazuje automobil, ktorý vyzerá veľmi podobne ako prototypy Le Mans, ktorý prevádzkuje tím World Endurance Championship Toyota; Oblúky s rozšírenými kolieskam, nízko zasunutá strecha, veľké zadné krídlo a žralok plutvy nad zadným krytom motora sú zrejmé spolu s kolesami odvodenými od pretekov a brzdovými strmeňmi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

GR neuveriteľne šport sa tiež uvádza, že čerpá inšpiráciu z auta Yaris Rally, s ktorým súťaží divízia svetovej rally Toyota. Musí to ísť do výroby, pravdepodobne to bude vo veľmi obmedzenom počte.
Ďalšie podrobnosti budú oznámené bližšie k veľkej odhalení v tokijskom automobilovom kozmetickom salóne 12.-14. januára. Japonský tvorca odhalí aj pár výkonnostných automobilov pod dcérskou spoločnosťou Gazoo Racing (GR) – 86 GR a Vitz (Yaris) GRMN, pričom posledne uvedené sa uvedú výlučne v Japonsku iba na 150 jednotiek.
Páči sa vám vzhľad koncepcie GR GR neuveriteľne športový koncept? Dajte nám vedieť, prečo nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post