Oprava ciest v Anglicku a vo Walese by podľa nových údajov stála 10 miliárd GBP

.
Údaje z prieskumu výročného údržby miestnych orgánov (Alarm) z prieskumu údržby miestnych orgánov (Alarm) z priemyslu asfaltového priemyslu (AIA) naznačujú, že náklady na obnovenie ciest v Anglicku a vo Walese do „primeraného stabilného štátu“ by boli zhruba 9,79 miliárd GBP – to je 69,9 milióna GBP za Miestny úrad v Anglicku (okrem Londýna), 31,9 milióna GBP v Londýne a 36,3 milióna GBP vo Walese.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Ako si nárokovať na poškodenie výmolu na vaše auto
V prieskume sa uvádza, že ročné rozpočty na údržbu diaľnice miestnych orgánov sa za druhý rok po sebe zvýšili o 20 percent – z 20,6 milióna GBP na autoritu v marci 2018 na 24,5 milióna GBP v marci 2019 – vrátane podielu 420 miliónov GBP dodatočné financovanie pridelené radám v Anglicku v rozpočte v novembri 2018.
Napriek tomu, že sa zdá, že peniaze navyše zastavujú ešte väčší pokles kvality cesty, jednorazové náklady na dobiehy sa stále zvyšujú.
Alarm prieskum 2019 dokončil 64 percent orgánov zodpovedných za cesty v Anglicku a vo Walese. Uviedli, že v priemere 55 percent svojich ročných rozpočtov na údržbu diaľnice sa vynakladá na vozovku.
Odhalilo sa aj podstatné rozdiely vo financovaní, pričom niektoré miestne orgány dostávali ekvivalent 90 000 GBP za míľu svojich jednotlivých sietí, zatiaľ čo iné dostali iba 9 000 GBP za míľu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Spoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti BossSpoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti Boss

Volkswagen licencovať svoju elektrickú automobilovú technológiu MEB, ktorá by sa mohla dokonca rozšíriť na budovanie automobilov pre konkurenčných tvorcov vo svojich továrňach, boss spoločnosti pripustil. Nemecká automobilová skupina už predtým