Bid Na tejto jedinej svojho druhu Satellite Uplink vozíka

priamo tu na Copart sme videli niektoré celkom veľké automobily prísť naša cesta. Máme na ponúkané osobných a nákladných automobilov, ktoré boli vyvinuté pre film i televíziu, ako aj niekoľkých pretekárskych automobilov a kamiónu s bohatým rovnako ako prekvapivo dobre zdokumentované dedičstva. Avšak dnes máme niečo, čo je veľmi ojedinelý-satelit uplink vozík s vybavením.

Zvyčajne sa tieto typy nákladných vozidiel sú využívané pre napájanie diaľkového televízneho vysielania, ako sú plné inovácií, ktorý je schopný vysielať vysoko kvalitné videá, rovnako ako hluk späť do štúdia. však oni sú tiež využívané bezpečnostné firmy pre sledovanie on-line dohľad, navyše fungovať ako mobilný riadiacimi strediskami na dilemu komunikácie.

Vzhľadom k tomu, satelitné uplink kamióny sú považované hlavne o fixných ton vozidiel, ktoré bežne potrebujú priemyselné licencie na prevádzkovanie. Dôvodom sú pripevnené ton automobilov je, pretože hmotnosť automobilu zriedka úpravy (s výnimkou zemného plynu, ako aj obsadenie), ako aj zariadenia je vyvinutý do samotného vozidla. Typicky, satelit uplink kamióny patrí v súlade s vybavením:

Palubný zdroj energie
Video produkcie, rovnako ako editácia zariadenie
Charakterové generátory pre grafiku na obrazovke
video servery

, Ktorá označuje akúkoľvek osobu s požiadavkou na nahrávanie videa alebo úpravy zariadenia by mohlo skončiť dostať skôr ponuku, ak vôbec dostal možnosť citovať na jedného. rovnako ako Našťastie pre tých jednotlivcov, táto možnosť je teraz. Dňa 9. septembra, budeme dávať toto 2008 Freightliner Satellite Uplink kamión do dražby s jeho zariadenie hotela. tu sú podrobnosti:

V hodnote $ 750,000 tento biely trvanlivé satelitný nákladiak na predaj je tajomstvo, rovnako ako využíva nafty. To zahŕňa 8.3l 6 Engine, rovnako ako má asi 300.000 míľ na to.

Pozrite sa na zariadení zahrnutých vo vnútri vozidla (a áno, stoličky sú súčasťou balenia):

Chcete vlastniť svoj vlastný satelit uplink kamión? Alebo len chcete zariadenie? skončil byť členom Copart rovnako ako citácie dnes.

Mimoriadna aukcie Tipy

Pretože sa jedná o špeciálny aukcie sme produkoval niektoré aukčnej nápady pre členov Copart ktorí sa chcú podieľať. nahliadnuť nižšie:

Ak ste Copart základným členom, uistite sa, že máte zálohu na ruky pre neprerušenej ponúkanie.
Chcem citovať niekoľko osobných a nákladných automobilov na presne rovnakú dobu, bez toho aby vztekat o vklade? Upgrade na Premier členstvo.
V prípade, že aukcia presiahne 100.000 $, budete požiadavka na dostať do kontaktu s Copart West Warren dvore priamo, aby sa ďalšie ponuky.
V kúpiť citovať z týchto vozov, budete požiadavku na službu alebo predajcov licenciu. Nemajú povolenie služby? Žiadny problém, môžete kontaktovať makléra, ktorý vám pomôže citovať v tejto aukcii.

ponuku Dnes

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Linkovaný

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post