Renault Twin’run odhalil

Koncept Twin’run Renault Twin’run, ktorý sa vyvinul ako duchovný nástupca R5 Turbo a Clio V6, bol odhalený na okruhu Monaco Grand Prix. (Kliknutím na tweet)
Zdieľanie rovnakých narážok na štýl mestského automobilu ako koncept elektrického automobilu Twin’z, ktorý bol odhalený v apríli, je Twin’run veľmi odlišnou navrhovaním. Namiesto environmentálneho súboru batérií zabalí benzínový motor 316 koní V6 v polovici namontovaného 316 koní V6 a raft technológie motoristického športu, ktorý sa vyvíja ako náznak smerom k ďalšej generácii Twingo Rs.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tento motor – ktorý sa stále používa v Lagune a Espace v zbavenej forme v Európe – poháňa zadné kolesá a kombinuje s rúrkovým oceľovým podvozkom požičaným od Megane Trophy Racer a Lightweight Fiber Glass Bodework pre kerbweight iba 950 kg. Všetko, čo naznačuje, Twin’Run môže zrýchliť z 0-62 mph za pouhých 4,5 sekundy a pokračovať v dosiahnutí najvyššej rýchlosti 155 mph.
Hlavné mechaniky pre tento koncept sú odobraté priamo zo sveta pretekov, so šesťstupňovou sekvenčnou prevodovkou, zváranou pákou ručnej brzdy v štýle rally, pákou ručnej brzdy, obrovskými brzdami a obmedzeným rozdielom v zadnej časti, aby sa zlepšila rovnováha v zákrute. Sedí tiež na obrovských 18-palcových zliatinových kolesách, ktoré sú najlepšie tlačené do každého rohu tohto kompaktného auta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post