Spoločnosť Volkwagen predstavuje United Trim Editions pre svoje dizajny Polo, T-Cross a T-Roc

Volkswagen vystavila novú úroveň výbavy pre polo, t-kríž, ako aj pre dizajn T-ROC. Nový výrez, ktorý sa nazýva United, ponúka jedinečné vizuálne vylepšenia a viac zariadení za konkurencieschopnejšie náklady ako existujúce verzie.
Crossover T-Cross, ako aj T-Roc United sú založené na existujúcich verziách týchto automobilov SE, zatiaľ čo Polo United sa najdôležitejšie vyrovnáva so stále dostupnou verziou Supermini.

Nový 316 koní Volkswagen Golf R v predaji od 39 270 GBP

Všetky verzie sedia na nových zliatinových kolesách merajúc 15 palcov (pólo), 16 palcov (T-Cross) alebo 17 palcov (T-ROC), ako aj funkčné jemné odznaky „United“ na stĺpiku B. Vo vnútri sú sedadlá upravené modrým/šedým čalúnením, zatiaľ čo vložky obkladov a pedále získajú vyčistenú hliníkovú povrchovú úpravu. Všetky verzie dostávajú kožené kolesá vo riadení kože, ako aj zrkadlenie smartfónov, ktoré sa vyskytujú ako bežné na modeloch SE, ako aj na modeloch zápasov.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Dodatky vo všetkých póloch, krížových, ako aj domácnostiach T-ROC zahŕňajú správu hlasu pre infotainmentový systém, vyhrievané predné sedadlá, ako aj prúžky čelného skla, plus výstražné svetlo, ktoré znamenajú, keď je tekutina z práčky nízka.
Polo získava navigačný systém nainštalovaný v osem-palcovom dotykovom obrazovke, automatické svetlomety, stierače snímania dažďov, ako aj stmievanie spätného zrkadla. T-ROC pridáva kalužové svetlá so značkou United, ako aj T-Cross dodáva automatické parkovacie senzory všade. Dva crossovery tiež získajú zadné sklo súkromia.
6

United Designs sú benzín iba vo všetkých troch autách. Polo je vybavený 1,0-litrovým preplňovaným motorom na výstupoch 79 koní alebo 94 koní. Obidve sú ponúkané s päťstupňovou prevodovkou príručky, zatiaľ čo výkonnejšia verzia je tiež vybavená sedemstupňovou automatickou dvojitou spojkou. Benzín s rozmermi 94 koní sa podobne objaví v T-Cross (ale ponúka sa iba s príručkou), zatiaľ čo nad ňou je umiestnený 113 koní verzia presne rovnakého systému s možnosťou šesťstupňovej príručky alebo Auto siedmich rýchlostných automatov.
T-ROC United začína s príručkou verzie príručky s trojvalcou jednotkou s rozmermi 1,0-litrového benzínu s rozlohou 113 koní, avšak tiež obsahuje štvorvalec s preplňovaným 1,5 litra s rozlohou 148 koní, ktorý sa opäť ponúka ako príručka alebo automatické.
Ceny za Polo, T-Cross a T-ROC United začínajú na 17 350 GBP, 20 410 GBP, ako aj 23 550 GBP. Polo United je iba o 320 GBP viac ako zápas napriek dodatočnej súprave, ako aj Volkswagen uvádza, že v konkrétnych obkladoch, ako aj kombináciách motora ponúka spoločnosť United Designs ďalších 1 760 GBP set pre rovnocenné výdavky.

Pozrite sa na tie najlepšie nové ponuky automobilov a nákladných automobilov tento rok tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post