New BMW 730I: Séria štvorvalca 7 prichádza

BMW 7. série 7. série je v predaji iba niekoľko mesiacov, avšak pod kapotou sa už zmenšuje. Mníchovská firma ticho odhalila nový štvorvalcový variant „730i“ v Turecku, ako aj v Číne, ako aj musí prísť do Veľkej Británie.
730i dostane presne ten istý 2,0-litrový benzín s priamym injekciou, ktorý objavíte v horúcom minise, ako sú Cooper S, ako aj JCW, ako aj v menších odrodách dizajnu BMW, ako sú série 3, ako aj 1- Séria. Bude to prvýkrát, čo sa v obrovských siedmich použilo čokoľvek menej ako šesť valcov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie špičkové vozidlá, ktoré sa majú dostať teraz
16

Malajzijský blog Automotive News Paul Tan prvýkrát oznámil oznámenie, pretože podrobnosti sa v Číne úplne objavili, ako aj na určenie dizajnu sa objavilo na tureckých webových stránkach BMW. Zdroj spoločnosti BMW Europe overil, že automobilový automobil odhalí, že motor je skúmaný pre naše trhy.
Nepotvrdené správy naznačujú, že 730i získa moment 255 koní, ako aj krútiaci moment 400 Nm, a tiež je schopný 0-62 mph za 6,3 sekundy plus najvyššiu rýchlosť 155 mph. Očakáva sa, že bude spárovaný s osemstupňovým autoboxom, emituje iba 134 g/km CO2, 10 g/km oveľa viac ako nafta 730D.
Aj keď rozhodnutie ponúknuť 730i v Európe, ako aj Spojené kráľovstvo, sa ešte len musí urobiť, mohli by sme očakávať, že to skončí najdostupnejším modelom s počiatočnými nákladmi približne 60 000 GBP.
Je štvorvalcový séria 7 skvelý nápad? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post