Nové 375 koní Porsche Macan GTS vystavené pre rok 2020

Toto je facelifted Porsche Macan GTS: oveľa viac zameraná na výkonnosť SUV spoločnosti Porsche’s Mid SUV. Spoločnosť GTS, ktorá sa ponúka teraz, je medzi MACAN S a Turbo, cena od 58 816 GBP.
Pod kapotou sa nachádza menej účinná verzia pohonnej jednotky Turbo: 2,9-litrový V6 s párom turbodúchadiel zasadených medzi dvoma brehmi valcov. Práve tu vytvára 375 koní, ako aj krútiaci moment 520 Nm; Posledne uvedený obrázok je šírený všetkou metódou od 1 750 ot./min na 5 000 ot./min.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV na nákup
Drive sa posiela na všetky štyri kolesá cez prenos PDK s dvojitou spojkou Porsche. V spoločnom výbave bude GTS zlomiť pomlčku 0-62 mph za 4,9 sekundy, pričom tento čas klesne na 4,7 sekundy, keď je vybavený voliteľným balíkom Sport Chrono. Obe verzie sa môžu pochváliť najvyššou rýchlosťou 162 km / h. Oficiálne MACAN GTS dosahuje 25 MPG v cykle WLTP, ako aj emituje 218 g/km CO2.
GTS dostáva adaptívne tlmiče ako štandard, ako aj sedí 15 mm nižšie k zemi, ako je Macan S. Full Air zavesenie je voliteľné a výška cesty klesne o ešte viac o 10 mm. K dispozícii sú tri výbery brzdových diskov: Bežná konfigurácia obsahuje 360 ​​mm oceľové disky predné, ako aj zadnú časť 330 mm, zatiaľ čo výrobky potiahnuté karbidom volfrámu (390 mm, ako aj 356 mm), ako aj karbonové ceramiky (396 mm, 370 mm). Sú chytené červenými strmeňmi Porsche a sú umiestnené za 20-palcovými kolesami RS Spyder, maľované čiernou farbou.
Aby sa zhodovali s kolesami, GTS dostane rôzne vonkajšie prúžky v čiernej farbe. Zadný difúzor je tiež čierny, tiež výfukové oblúky, ktoré vyladia systém naladený tak, aby poskytoval jedinečný hluk pre GTS.
Vo vnútri Alcantara sa zameriava na stredové panely sedadiel a tiež sa dá objaviť aj na lakťových opierkách. Vyčistený hliník zvýrazňuje kabínu, zatiaľ čo je tu červené kontrastné šitie, ako aj bezpečnostné pásy. Voliteľné doplnky zahŕňajú červené alebo biele kožené čalúnenie, systém Bose Hluk, ako aj bezdrôtové nabíjanie.
Páči sa vám nový Porsche Macan GTS? Pochopte sme vašim myšlienkam v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post