BOLDER SUBARU Impreza WRX prichádza

Súčasná Subaru WRX STI je trochu sklamaním na prednej strane štýlu v porovnaní s myšlienkou WRX 2013 (na obrázku). Obchodní zasvätení však spoločnosť Auto odhalila, že ďalšia Impreza – splatná v roku 2016 -, ako aj WRX, ktorý s ňou vyhovuje, dostane z tohto konceptu narážky na štýl.
Poskytnutie zábleskov nádeje, že všetok hladký štýl konceptu sa nestratil, nám generálny riaditeľ práce WRX, Masuo Takatsu, povedal, že primárny štýl nápadu WRX by sa mohol ešte použiť na výrobné auto.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Teraz hlavný dizajnér Subaru Mamoru Ishii navrhol, že presvedčivý štýl naznačuje športový a agresívny postoj po chválenom koncepte, ktorý skutočne dosiahne produkčnú Imprezu, ktorá sa má uskutočniť v roku 2016, ako aj WRX, ktorý bude nasledovať.
„Áno, vzali sme štýl Imprezy novej generácie novým smerom, o ktorom sme si istí, že nadchne trh,“ povedal nám Ishii a dodal, že niekoľko kľúčových proporcií konceptu WRX sa prenesie na ďalší WRX.
“Plánujeme poskytnúť spodnú časť pod bedrovou čiarou širší, značnejší postoj a zúžiť sekciu strechy,” uviedol, čo naznačuje oveľa odvážnejšie spodné telo, ako aj zúženejší skleník, ako je vidieť na Koncept WRX.
Ďalšími novými návrhmi spoločnosti Subaru budú Liberty 2015, ako aj Outback, ktoré sú v predaji práve tu začiatkom budúceho roka.
Silný celosvetový predaj japonskej značky, vyššie náklady na podiely a nedávno vymenovaný generálny riaditeľ Yasuyuki Yoshinaga, ktorý má desaťročia skúseností s predajom, reklamám a stratégiou, poskytol podnikaniu úplne nové myslenie smerom k svojej produktovej sérii.
O tri týždne späť, keď poskytoval obchodný plán spoločnosti Proviceence 2020, ako aj IT rekordné zárobky pre posledný japonský menový rok, Yoshinaga odhalil, že nový modulárny dizajn podvozku dabovaného Subaru Worldwide Platforma podporí celý dizajn Subaru od roku 2016. Ďalší Impreza Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Will Ipreza bude mať od roku 2016. Koncom tohto roku sa objaví ako jedna z prvých z týchto úplne nových ponúk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post