Nový 2020 Citroen C5 AirCross Hybrid predstavený s nákladovou značkou 35 000 GBP

Citroen predstavil novú plug-in hybridnú verziu C5 Aircross. Ponúkaný na objednávku, ktorý je teraz cena od 35 340 GBP, je to prvý krok francúzskej značky k svojmu cieľu elektrizovať celú svoju zostavu do roku 2025. Očakáva sa, že sa v polovici roku 2020 objavia prvé dodávky.
Je poháňaný benzínovým motorom s rozmermi 1,6 litra s rozlohou 178 k, lítium-iónovej batérie s rozmermi 13,2 kWh, ako aj elektrickým motorom namontovaným na prevodovke, ktorý ponúka integrovaný výkon 222 koní a krútiaci moment 320 Nm. Citroen vyhlasuje, že systém ponúka ekonomické údaje o klíme 166 MPG, skóre emisií iba 39 g/km CO2, ako aj celoelektrickú rozmanitosť 31 míľ.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné autá a nákladné autá v predaji teraz v predaji
Rovnako ako konvenčne poháňaný 2,0-litrový benzínový model Puretech, aj motor C5 Aircross Hybrid, ako aj elektrický motor, sú štandardne spojené s osemstupňovou automatickou prevodovkou. SUV môže dosiahnuť iba 84 km / h na elektrickom výkone a keď je pripojený k domácej nabíjačke s nástenkou 7,4 kW, je to batériové balenie za menej ako dve hodiny zotavia sa na 100 % poplatok za menej ako dve hodiny
Citroen tiež namontoval C5 Aircross PHEV s hrsťou revízií podvozku nad modelom interiérového spaľovania, vrátane novej zadnej nápravy viacerých línií, ako aj progresívneho systému hydraulického vankúša vankúša, ktorý sľubuje vyhladenie všetkých chodníkových nedostatkov. od výmoľov po rýchle hrbole.
Kabína SUV je ponúkaná výlučne s pokročilými komfortnými sedadlami spoločnosti Citroen, ako aj s rovnakým posuvným, skladaním a sklapovaním zadnej lavičky ako variantu so spaľovaním. Pridanie batérie však znamená, že oblasť Boot Hybrid C5 Aircross sa znížila z maximálneho počtu 780 litrov na 600 litrov.
30

Hybrid Citroen C5 Aircross tiež obsahuje množstvo jedinečných zariadení, ktoré sa na konvenčne poháňanom modeli neponúkajú. Medzi dodatky patrí eloxovaná modrá exteriér, prepracované zrkadlo bez rámca, ako aj novú grafiku pre 12,3-palcový digitálny prístroj SUV pre digitálny nástroj Binnacle a osem palcový informačný systém.
Kupujúci tiež získajú bezplatné trojročné členstvo v systéme aktualizácie webového prevádzky v reálnom čase spoločnosti Citroen, Apple CarPlay, Androidauto a novým režimom jednotky pre strednú konzolu, ktorý pridáva tri nové nastavenia hnacej jednotky-„100% elektrický“, „Hybrid „Rovnako ako„ šport “.
Čo musí nový Citroen C5 Aircross poraziť? Skontrolovali sme, ako sa teraz rozpadnite tých najlepších PHEV v predaji …

Prečítajte si naše prvé vyhodnotenie cieľa Citroen C5 Aircross…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tvorcovia automobilov naliehajú na EÚ, aby investovali do výrobcov automobilov na výplň vodíkaTvorcovia automobilov naliehajú na EÚ, aby investovali do výrobcov automobilov na výplň vodíka

, vyzvali Európsku úniu, aby „zvýšila“ investície do staníc vodíka, pretože súčasná infraštruktúra „vážne chýba“. Združenie európskych automobilových výrobcov (ACEA) hovorí „strategický plán pre paneurópske nasadenie infraštruktúry pre vozidlá s