New Mercedes-AMG GT S Roadster odhalil

Nový Mercedes-AMG GT S Roadster bol odhalený. Je to tretí variant, ktorý sa pripojí k zostave športových vozidiel spoločnosti Affalterbach, ako aj medzi súčasnými GT a GT C, pokiaľ ide o výkon, ako aj cenu.
Pod kapotou sa nachádza presne rovnaká „horúca vee“ osemvalcový turbo, ktorý sa používa vo zvyšku odrody AMG GT-ako aj prakticky prakticky každý ďalší prítomný 63-monikovaný AMG. Výstup 515 koní polohy GT medzi základnými 469 kondmi GT, ako aj 549bhp GT C. Horný krútiaci moment 670nm tiež leží medzi ostatnými dvoma – 10 nm pod GT C, ale 40nm nad GT. Výsledkom je, že GT S pokrýva pomlčku 0-62 mph za 3,8 sekundy EN Path k najvyššej rýchlosti 191 mph.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie konvertibilné vozidlá v predaji
Podobne aj špecifikácia podvozku sedí medzi dvoma súčasnými etablovanými spoločnosťami Roadster. GT S je vybavený elektricky kontrolovaným obmedzeným diferenciálom sklzu, ako aj adaptívne tlmenie – ani jeden z nich nie je namontovaný na základnom GT Roadster – zatiaľ čo kolesá určujú 19 palcov vpredu, ako aj 20 palcov vzadu. Sú domáce kompozitné brzdové disky, ktoré určujú 390 mm vpredu, ako aj 360 mm vzadu.
7

Vodiči, ktorí si želajú zamerať zážitok z jazdy, môžu ešte viac upgradovať na balík AMG Dynamic Plus. Tuhšie odpruženie, aktívny motor, ako aj prevodové držiaky, ako aj preverený konfiguračný cieľ riadenia poskytujte ostrejšiu jednotku, zatiaľ čo vo vnútri balenie dodáva volant Alcantara-Effect volant a žlté detaily v číselníkoch.
Riadenie štyroch kolies je tiež možnosťou; Zadné kolesá sa otáčajú v opačnom smere k predným smerom pri nízkych rýchlostiach, aby sa pomohla manévrovateľnosti, avšak v rovnakom smere otočte rovnaký smer pri vyšších rýchlostiach, aby sa zvýšila stabilita.
Prvé dodávky GT sú splatné v júli tohto roku, ako aj keď spoločnosť Mercedes ešte musí overiť ceny, súčasná štruktúra cien AMG GT naznačuje, že klienti by mali očakávať, že zaplatia okolo 124 700 GBP.
Pozrite sa na tie najlepšie výkonné vozidlá v predaji ešte dnes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post