„Motoristi si v roku 2016 zaslúžia rešpekt, avšak nedostanú to“

, presvedčil som sa, že rok 2015 skončil optimistickou poznámkou, že preto musíme byť vďační za malé milosrdenstvo, a potom dúfam, že niekoľko z decembrových pozitív prinesie do roku 2016.
Palivo za 1 liter za liter, bezplatný inštitút pokročilých motoristov, ktorí jazdia na reláciách, ako aj nulové percento pôžičiek, sa určite môžu predĺžiť, však? Páči sa mi Tomtom a Jaguar odhalili značné technické prielomy. Kia, Land Rover, Mitsubishi a Peugeot ukázali svoju starostlivosť s veľkorysou podporou charitatívnych organizácií. Rovnako ako normálne Lacadadaisical DFT skutočne otvorila novú cestu (od Hastings-Bexhill vo východnom Sussexe) pred „odstránením“ 400 míľ britských ciest. Údajne.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• „2016 je čas na krízu pre značky talianskych vozidiel“
Neprečúchajte si motoristi, v roku 2016 dostanú konečne rešpekt, ktorý si zaslúžia a zaplatili. Politici budú stále považovať cestujúcich z verejného transferu a cyklistov za svätých, pričom za kategorizujú jednotlivcov neúspešných vozidiel za hriešnikov. Stavba „super diaľnic“ pre nezdanú a nepoistenú bicykle v Londýne sa rozšíri do ďalších metropolitných oblastí. Pripravte sa na viac miest bez auta v niektorých alebo všetkých dňoch.
Mohol byť rok 2016 rokom lacného celoelektrického vozidla s úctyhodným rozsahom? Pokiaľ také EV nepokrývajú 150 míľ za poplatok, č. Zatiaľ sa držte benzínu, nafty, LPG-alebo elektrickým výkonom spaľovania interiéru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post