„Motoristi si v roku 2016 zaslúžia rešpekt, avšak nedostanú to“

, presvedčil som sa, že rok 2015 skončil optimistickou poznámkou, že preto musíme byť vďační za malé milosrdenstvo, a potom dúfam, že niekoľko z decembrových pozitív prinesie do roku 2016.
Palivo za 1 liter za liter, bezplatný inštitút pokročilých motoristov, ktorí jazdia na reláciách, ako aj nulové percento pôžičiek, sa určite môžu predĺžiť, však? Páči sa mi Tomtom a Jaguar odhalili značné technické prielomy. Kia, Land Rover, Mitsubishi a Peugeot ukázali svoju starostlivosť s veľkorysou podporou charitatívnych organizácií. Rovnako ako normálne Lacadadaisical DFT skutočne otvorila novú cestu (od Hastings-Bexhill vo východnom Sussexe) pred „odstránením“ 400 míľ britských ciest. Údajne.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• „2016 je čas na krízu pre značky talianskych vozidiel“
Neprečúchajte si motoristi, v roku 2016 dostanú konečne rešpekt, ktorý si zaslúžia a zaplatili. Politici budú stále považovať cestujúcich z verejného transferu a cyklistov za svätých, pričom za kategorizujú jednotlivcov neúspešných vozidiel za hriešnikov. Stavba „super diaľnic“ pre nezdanú a nepoistenú bicykle v Londýne sa rozšíri do ďalších metropolitných oblastí. Pripravte sa na viac miest bez auta v niektorých alebo všetkých dňoch.
Mohol byť rok 2016 rokom lacného celoelektrického vozidla s úctyhodným rozsahom? Pokiaľ také EV nepokrývajú 150 míľ za poplatok, č. Zatiaľ sa držte benzínu, nafty, LPG-alebo elektrickým výkonom spaľovania interiéru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Spoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti BossSpoločnosť Volkswagen by mohla vybudovať elektrické automobily pre svojich súperov, hovorí túžba spoločnosti Boss

Volkswagen licencovať svoju elektrickú automobilovú technológiu MEB, ktorá by sa mohla dokonca rozšíriť na budovanie automobilov pre konkurenčných tvorcov vo svojich továrňach, boss spoločnosti pripustil. Nemecká automobilová skupina už predtým