Koncept pretekov Mazda CX-3 sa odhalil v Tokiu

Detroit Motor Show sa odštartoval v pondelok, ale to nebolo jediné show, ktoré tento týždeň ukradli titulky-ako sa dvere otvorili aj v Tokijnom autosalóne v Japonsku.
Jedným z najzaujímavejších modelov na výstave bol koncept pretekov Mazda CX-3. Aj keď oficiálne ukážku niektorých športových príslušenstva CX-3, mohlo by naznačovať horúci poslanci CX-3.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Jeden hovorca odhalil: „Aj keď to nemôžem povedať, poviem, že plánujeme urobiť nejaké športové verzie CX-3 a Mazda 2 a možno aj jedna alebo dve ďalšie. Spojlery CX-3, bočné sukne, farebné akcenty a väčšie kolesá a pneumatiky ukazujú smerom v smere, v ktorom chceme, aby sa tieto závodné koncepty vošli. “
Ale keď sa ho pýtali na potenciál vylepšeného výkonu a nastavenia pozastavenia, nedal by veľa preč. Uviedol, že športový CX-3 bude skôr benzín, než na naftu.
“Dokonca aj so 4WD neočakávajte, že budeme produkovať koncept pretekov CX-3 s dieselovým motorom,” uviedol.
Očakávajte, že na tohtoročnej Tokijskej motorovej show v októbri sa na tohtoročnej Tokijskej motorovej show v Tokijskej motorovej show objavíte plne prepracovanú produkčnú verziu CX-3. Pokiaľ ide o vývoz do Veľkej Británie, náš zdroj nemohol nič potvrdiť alebo poprieť.
Zvážili by ste kúpu rivala voči Nissan Juke Nismo? Čo si myslíte o vyhliadke na polievané CX-3?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post