New Kia Stonic EV by sa mohol pripojiť k odrode

All-New Kia Stonic získa v roku 2019 mierny hybridný technológia, ktorý pomáha pri pokusoch o zvýšenie emisií CO2 a zlepší výkon kompaktného crossoveru. Šéfovia hodnotia uskutočniteľnosť verzie EV.
Spočiatku sa Stonic predstaví s dvoma benzínovými motormi, ako aj s jednou naftovou jednotkou. Hybridná technológia sa pravdepodobne pridá do jedného z benzínových motorov, aby pomohol nižším emisiám a zlepšiť výkon. Bude to fungovať podobným spôsobom ako systém SUZUKI SHVS, ktorý ukladá prebytočnú energiu, aby napájal veci, ako je Air-Con, ako aj rádio v prenose Stop-Start. Zrýchlenie a akcia škrtiacej klapky musia vidieť aj podporu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Recenzia New Kia Stonic 2017
Pri predstavení nového SUV v Berlíne viceprezident spoločnosti Kia Europe pre reklamu Arthur Martins povedal Automobile Express: „Skontrolujeme mierneho hybridu pre Stonic.“
Zatiaľ čo Kia Stonic sa zatiaľ nebude používať ako úplný hybridný alebo doplnok, celoelektrická verzia je v potrubí. Napriek šéfom, ktorí predtým odmietali špekulácie, hovorca KIA overil, že značka skontroluje túto techniku ​​- trvá na tom, že na platforme Stonic’s je „uskutočniteľná“ na platforme Stonic, ktorú zdieľa s Rio Supermini.
Namiesto založenia na mieru na mieru EV bude KIA elektrifikovať svoj existujúci sortiment výrobkov. Pre celoelektrickú kia stonic sa neposkytol žiadny časový rámec, avšak s Spirit EV už v predaji, ako aj Niro EV, ktorý má byť splatný v roku 2018, táto odroda nepotrebuje okamžité posilnenie. Avšak s notoricky krátkymi produktovými cyklami spoločnosti Kia by sme pred koncom desaťročia videli elektrifikovanú verziu Stonic.
Dostali by ste All-Electric Kia Stonic? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post