„Mazda, ako aj Subaru robia veci iným spôsobom – dokonca aj hraničenie na Mavericku“

, vždy ma potešilo, že idem na Tokijskú motorickú show. Je to fantastická možnosť, aby japonské značky predviedli svoje vozidlá publiku v domácnosti – rovnako ako tu sú dva stojany, ktoré sa pozerám dopredu.
Dlho som mal mäkkú plochu pre Mazdu, ako aj pre Subaru, dvaja z menších japonských výrobcov, ktorí obaja preukázali želanie robiť veci podľa vlastných predstáv, ktoré občas ohraničovali Mavericka. Úspešne, aj keď to viedlo k fantastickým automobilom, ako sú MX-5, ako aj Impreza Turbo v polovici deväťdesiatych rokov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie vozidlá na autosalóne Tokyo 2015
Na tohtoročnej výstave Mazda ukradla titulky vyhlásením o návrate rotačného motora v koncepcii RX-Vision. Áno, existujú ťažkosti s rotačnou silou, v neposlednom rade jej zefektívnenie, avšak hovoriac s manažérom štýlu Ikuo Maeda, ako aj s výskumným štúdiom, ako aj s vedúcim pokroku Kiyoshi Fujiwara, som sa podaril nad ich rozhodnutím dobyť výzvy, ako aj pre výzvy, ako aj o výzvy, ako aj Číry záujem udržať to, čo sa nakoniec stane podpisom inovácií pre firmu.
Mám trochu otázku, že keď sa rotačný motor vráti vo výrobnej podobe, bude to vzrušujúci úspech, ako aj v prípade, že sa nachádza v tele, ktoré pripomína zvodné kupé RX-Vision, tým lepšie, tým lepšie.
V Subaru bol ešte jeden z jeho nápadov VIZIV SUV, ako aj dizajn, ktorý poukazuje na ďalšiu Imprezu. V rozhovore so mnou dizajnér Hiroyuki Kobayashi na troch udalostiach označoval novú Imprezu ako „solídny“-výstižný popis pre inteligentne vyzerajúci, ale nakoniec relatívne generický hatchback.
• Tokio Motor Show 2015: Novinky Round-Up
Skutočne by ste mohli uviesť to isté z celej rozmanitosti Subaru – je to obsluhovateľný, avšak v kvalite hviezd však chýba trochu hviezd. Dni, keď sa nové Imprezy veľmi očakávali, sa teraz javia ako mimoriadne vzdialená spomienka.
Subaru môže naznačovať, že to nebránilo – v USA je potešená šiestimi rokmi rekordného predaja. Avšak pre človeka by som chcel návrat krupiny. Oh, pre subaru, ktorý vyvoláva zmysly skôr rovnakou metódou, akú ako RX-Vision minulý týždeň urobila v Tokiu.

Čo veríte o pokroku Mazdy a Subaru? Zanechajte nám komentár nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Vývoz automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch zasiahol päť miliónov vzhľadom na to, že 2010Vývoz automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii a nákladných automobiloch zasiahol päť miliónov vzhľadom na to, že 2010

po celom svete vyvážajú britské autá a nákladné autá, ktoré v poslednom desaťročí dosiahli päť miliónov, pri Podľa údajov vydaných spoločnosťou výrobcov motorov, ako aj obchodníkov (SMMT). V júli bolo