Nový 2022 Ford Bronco Raptor Storms Storms In In s oveľa viac ako 400 koní

Toto je nový Ford Bronco Raptor, hardcore verzia obrovského predaja nového SUV značky vytvorená na vloženie nejakého terénneho predstavenia do linky Bronco- hore.
V marci sa predáva v Spojených štátoch, rovnako ako aj keď ho nedostaneme tu v Británii, môže predviesť niektoré z terénnych inovácií, ako aj výkon, ktorý môžeme očakávať od nasledujúceho Ranger Raptora, s najnovšou generáciou Rangeru vystaveného koncom minulého roka.

Výroba sa začína na Ford F-150 založenej na Hennessey Velociraptor 600 založenej na Ford F-150

Vyvinutý spoločnosťou Ford Performance je Bronco Raptor vybavený podstatne revidovaným podvozkom s vyššou výškou cesty a širšou cestou ako rutinné Bronco. Konečná hodnota moci ešte nebola potvrdená, Ford však vyhlasuje, že Bronco Raptor vytvorí okolo 400 koní.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Prispôsobenú verziu rutinného podvozku oceľového rámu Bronco je spojená novými, vyššími tlmičmi nárazov, ako aj tým, čo Ford vyhlasuje, sú predné a zadné nápravy konkurencie, ako aj zadné nápravy, ktoré sa využívajú na aute Bronco Dr Rally Plunder Car. Tieto nápravy rozširujú trať o 218 mm, zatiaľ čo minimálna výška cesty Bronco Raptor sedí pri 332 mm, čo je zvýšenie 122 mm.
Poloaktívne tlmiče s určitými prednými aj zadnými ladeniami sú namontované a zmenené pomocou senzorov v každom rohu vozidla, sledovanie podmienok, ako aj výška zavesenia, aby sa upravila nastavenie zavesenia pri pohybe. Nové predné, ako aj zadné riadenie zbraní umožňujú cestovanie s vyšším odpružením, zatiaľ čo Bronco Raptor dostáva 37-palcové terénne pneumatiky od spoločnosti Bfgoodrich, zabalené okolo 17-palcových kolies.
18

Ďalšou bezpečnosťou podvozku je jedna dôležitejšia zložka. Odolný bash, ako aj šmykové platne pokrývajú predný nárazník, motor, prevodovku a puzdro prenosu. Extra posilnenie tela bolo implementované v stĺpci B a C-stĺpik pre vyššiu tuhosť.
Výkon je dodávaný novým preplňovaným 3,0-litrovým šesťvalcovým benzínovým motorom, ktorý vytvára okolo 400 koní a spojený s 10-stupňovou automatickou prevodovkou. Spoločnosť Ford vyvinula do Bronco Raptor sedem režimov pohonu, vrátane nového „režimu Baja“ pre maximálny terénny výkon, s optimalizovaným anti-lagom pre motor s preplňovaným motorom.
Makeover je celkom s oveľa agresívnejším štýlom, ktorý čo najlepšie využíva širšiu dráhu, ako aj zvýšenú výšku výletu, zatiaľ čo majitelia Bronco Raptor budú môcť využívať modulárny systém karosérie vozidla, ako aj pridať dvere, strešné panely Rovnako ako doplnky, ako považujú za vhodné.

Pozrite sa na naše hodnotenie rutinného Ford Bronco tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post