BlueCar Electric Automobile Scheme na spustenie v Londýne od roku 2015

Millionaire French Tycoon, Vincent Bolloré, sľúbil predstaviť prvú londýnsku schému elektrického zdieľania automobilov v Londýne. Po nastavení môžu motoristi používať inteligentné karty alebo telefóny na rezerváciu elektrických automobilov BlueCar na krátke cesty medzi parkovacím bodom elektrických vozidiel.
Okolo 100 BlueCars bude k dispozícii od plánovaného spustenia v marci 2015 v systéme, čo by sa mohlo rozšíriť na 3 000 s oveľa väčšou podporou verejnosti a dostupnými parkovacími miestami vozidiel.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Bolloré, ktorého Bollorou Group vyhrala zmluvu z Londýna, uviedla: „Až doteraz je elektrický automobil hračkou niekoľkých potešených: je to veľmi drahé a nemá autonómny rozsah normálneho automobilu. Vytvorili sme automobilový automobil To je lacné: krásne, skutočné auto so štyrmi sedadlami, ale lacné. “
• Veľa ekonomických automobilov
Súčasných londýnskych 1 400 nabíjacích bodov zostalo predovšetkým nevyužité kvôli svojmu malému rozsahu, ale Bolloré dúfa, že tento počet rozšíri na oveľa renomovanejších 6 000 do roku 2018. Dúfa, že priláka 60 000 členov s mesačným predplatným 10 GBP a 5 GBP za pol hodiny. Nájomné poplatky za rovnomerné prerušenie.
Starosta Boris Johnson je presvedčený, že táto myšlienka môže pomôcť minimalizovať znečistenie ovzdušia a existujúce elektrické automobilové kluby dúfa, že môže všeobecne zlepšiť využívanie elektrických automobilov v tradičnom prúdovom vozidle. Súčasťou jeho odvolania je skutočnosť, že rovnako ako bicykle Boris môžu motoristi vrátiť Bluecars na akúkoľvek nabíjaciu stanicu v meste.
Leon Daniels, vedúci povrchovej dopravy TFL, povedal: „Londýn je vo veľmi silnom nebezpečenstve získania pokuty vo výške 300 miliónov EUR (250 miliónov GBP) z EÚ za porušenia kvality ovzdušia. Myslíme si, že elektrické automobily sú do veľkej miery ideálnou odpoveďou pre Londýn , a najmä pri zdieľaní, minimalizuje celkový počet automobilov na našich uliciach a značne minimalizuje emisie. ““
• BMW I3 proti Rivals: Electric Automobile Triple Test
V Paríži bol k dispozícii model prototypu Autolib, vzhľadom na to, že 2011 a francúzske hlavné mesto má v súčasnosti 2 000 BlueCars, 862 bezpilotných prenájmu, 43 000 predplatiteľov a 10 000 priemerných denných prenájmov.
Bolloré povedal: „Sme presvedčení, že v Londýne by mohlo byť rovnako úspešné, pričom ľudia využívajú pohodlnú a cenovo dostupnú formu prenosu šetrnej k životnému prostrediu.“
Neexistuje však žiadny solídny dôkaz o tom, že by klesali oveľa viac znečisťujúcich súkromných a podnikových automobilových čísel, zatiaľ čo spoločnosti pre prenájom prenájmu taxíkov a automobilov sa sťažovali na nespravodlivú konkurenciu vytvorenú systémom Bluecar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post