Koniec cesty pre Sat-Nav? John Lewis odstraňuje jednotky z obchodov, pretože britský predajca predaja

John Lewis sa rozhodol, že už nie je v obchode s progresívne datované satelitné navigačné systémy v obchode a predávajú ich výlučne na internete ako zabudované a mapy ciest smartfónov nakoniec skončili norma.
Podľa výročnej maloobchodnej správy Johna Lewisa sú Sat-Navs jedným z produktov, ktoré zostali „ponechané“. Rozhodnutie maloobchodníka je v reakcii na klesanie predaja za posledných niekoľko rokov, pričom popredná značka SAT-NAV Tomtom hlásila, že v poslednom desaťročí znižuje predaj.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie aplikácie Sat-Nav
Jedným z dôvodov poklesu predaja mimo Sat-Nav je podpora výrobcov vozidiel, ktoré dodávajú navigáciu ako základné vo svojich vozidlách. Dostupnosť máp Google a ďalšie aplikácie SAT-Nav na prakticky každom smartfóne je jedným z prvkov v klesajúcich predajoch SAT-Nav.
Mapy Google sú úplne bezplatné a pri mnohých smartfónoch sú základné. Rovnako aktualizuje podmienky toku webovej dopravy na ceste, aby poskytovali pokročilé varovanie šoférom o oneskoreniach, keď sa vyskytnú.
V dôsledku tohto jednoduchého prístupu k navigácii k navigácii sa Sat-Navs skončila nadbytočným pre mnohých motoristov, ktorí teraz závisia od telefónu alebo v systéme svojich automobilov. Ako taký sa John Lewis rozhodol ponúknuť ich výlučne v jeho internetovom obchode, pretože apríl tohto roku.
Využívate stále sat-nav, alebo vás váš smartphone vedie na cestu? Pripojte sa k argumentu nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post